Çekmeköy'e 20 milyonluk yatırım

İnt. Avrasya İnşaat ve Reform Yatırım İnşaat, Çekmeköy’de satın alınan 4 dönümlük arazi üzerinde ‘Dream Life’ projesini hayata geçirmeye hazırlanıyor

Çekmeköy'e 20 milyonluk yatırım

İnt. Avrasya İnşaat ve Reform Yatırım İnşaat, Çekmeköy’de yeni bir projeyi daha hayata geçirmeye hazırlanıyor. İnt. Avrasya İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Ali Sesli, Kuzey Marmara Otoyolu ve 3. Köprü güzergâhının etki alanına giren Alemdağ’da orman ile iç içe 4 dönüm arsa satın aldıklarını belirterek burada 'Dream Life” adını verdikleri 84 konutluk butik bir projeye başlayacaklarını söyledi. Sesli, “Müşterilerimize, İstanbul’un gözde yatırım merkezinde yaşama imkanı sunacağız. Mimari proje ve ruhsat işlemlerinde sona geldik. 20 milyon TL yatırımla hayata geçireceğimiz Dream Life Konutları’nı birkaç ay içinde satışa çıkacağız. Projenin, bölgeye artı bir değer katacağına inanıyoruz.' dedi.

2016’da teslim
Proje hakkında bilgi veren İnt. Avrasya İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Ali Sesli, Dream Life’taki daire tiplerinin 1+1, 2+1, 3+1 4+1 normal ve dublex daireler şeklinde olacağını söyleyerek, 'Teslimleri 2016 yılı sonunda planladığmız projede, m2 fiyatının ortalama 3 bin TL olmasını öngörüyoruz. Buradan daire alacaklar için en büyük avantaj, geçmiş projelerimizde olduğu gibi yine inşaatı kendi arsamız üzerine yapıyor olmamız.' dedi. Dream Life Konutları’nı, bulunduğu lokasyonun yanı sıra mimari özellikleri, altyapısı ve sosyal donatıları ile çok özel bir yaşam alanı olarak tasarladıklarını söyleyen Sesli, Ekim ayında ön talep almaya başlayacaklarını belirtti.   

Proje Bilgisi: Köy