Çekmeköy Metrogarden AVM nerede

Çekmeköy Metrogarden AVM, Dudullu Yolu üzerinde yer alıyor

Çekmeköy Metrogarden AVM nerede

Çekmeköy Metrogarden AVM 80 bin metrekare alan üzerinde konumlandırılıyor. 2011 yılında inşa edilmeye başlanan Çekmeköy Metrogarden AVM 400 milyon TL yatırım bedeline sahip olup, 5 Eylül 2014 tarihinde kapılarını açtı.

Çekmeköy Metrogarden AVM içerisinde toplam 147 adet mağaza bulunuyor. İçerisinde sinema salonu, restoran, cafe hizmetlerinin de yer aldığı Çekmeköy Metrogarden AVM spor salonlarıyla da dikkat çekiyor.

Çekmeköy Metrogarden AVM nerede olduğu en çok merak edilenler arasında fakat bundan önce Çekmeköy Metrogarden AVM özelliklerinden bahsedelim. Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Altan Elmas Çekmeköy Metrogarden AVM projesi ile ilgili olarak şöyle konuşuyor:

Metrogarden’ın bölge halkının sosyo-kültürel yaşantısına büyük katkı sağlayacağına ve hayatlarını kolaylaştıracağına inanıyoruz. Sur Yapı olarak toplumumuzun yaşam kalitesini artıracak nitelikli projeler üretmeye devam edeceğiz.

Çekmeköy Metrogarden AVM künyesi
Yatırımcı: Sur Yapı
Mimarı: Sur Yapı
İnşaat: Sur Yapı
Konumu: Çekmeköy
Başlangıç Tarihi: 2011 Mayıs
İnşaat Alanı: 55 bin 530 metrekare

Çekmeköy Metrogarden AVM mağaza listesi
Toplam 147 adet mağazadan meydana gelen Çekmeköy Metrogarden AVM mağazalarından bazıları şöyle:
Altınbaş
Bimeks
Kavsan
Mudo
Koton
Kemal Tanca
Greyder
Kavsan
LC Waikiki
Colin's
Mavi Jeans
Opmar Optik
Watsons
Penti
Kiğılı
Flo
Defacto
Ebebek

Çekmeköy Metrogarden AVM nerede?
Metrogarden’ın yürüme mesafesinde bin, yakın çevresinde 5 bin villa ve 20 bini lüks 150 bin konut bulunuyor. 10 dakikalık araç mesafesinde ise 650 bin, 15 dakikalık araç mesafesinde 1 milyon 100 bin, 20 dakikalık araç mesafesinde ise 1,5 milyon kişi yaşıyor. 2015 yılında Üsküdar-Ümraniye-Çekmeköy-Sancaktepe metrosunun açılmasıyla Necip Fazıl metro durağından direkt ulaşım sağlanacak Alışveriş Merkezi, alışveriş ve eğlence için herkese zengin seçenekler sunuyor.

Çekmeköy Metrogarden AVM adres: Adres: Necip Fazıl Mh. Dudullu Yolu Üzeri, Mabeyn Caddesi, No: 3-a, Metrogarden Alışveriş Merkezi, Ümraniye, İstanbul, Türkiye

Çekmeköy Metrogarden AVM iletişim bilgileri
Telefon Numarası 0216 508 2800 - 0216 556 0800

 

Proje Bilgisi: Metrogarden