Celestia Life fiyatları 513 bin TL'den başlıyor

Reimco tarafından İstanbul Sancaktepe'de hayata geçirilen Celestia Life fiyatları 513 bin TL'den başlıyor

Celestia Life fiyatları 513 bin TL'den başlıyor

Reimco tarafından İstanbul Sancaktepe'de hayata geçirilen Celestia Life fiyatları 513 bin TL'den başlıyor. Tamamı 2+1 dairelerden oluşan projede toplam 99 adet daireye yer veriliyor. 

2018 yılında teslim edilmesi planlanan Celestia Life projesi oturum için ev arayanların yanı sıra yatırımcılardan da büyük ilgi gördü. Projede kısa bloklarda her katta 2, uzun bloklarda ise 3 daire bulunuyor. 

Celestia Life fiyatları 513 bin TL'den başlıyor

6 ve 13 katlı 4 bloktan meydana gelen Celestia Life Sancaktepe projesi toplam 99 konuttan oluşuyor. Dairelerin alanları ise 108 metrekare ile 125 metrekare arasında değişiyor. 

Celestia Life fiyatları ise 513 bin TL'den başlıyor. Projede peşin ve banka kredili ödemelerde yüzde 10 oranında indirim uygulanıyor. Celestia Life projesi ile ilgili detaylı bilgileri satış ofisi ile iletişime geçerek öğrenebilirsiniz. 

Celestia Life fiyatları 513 bin TL'den başlıyor

Celestia Life projesinin sakinlerine sunduğu sosyal olanaklar arasında açık yüzme havuzu, basketbol sahası, çocuk oyun alanları, çocuk yüzme havuzu, fitness merkezi, kafe, kapalı otopark, süs havuzu, şelale ve yürüyüş parkuru bulunuyor. Projede daireler ise ankastre beyaz eşya ürünler ile teslim ediliyor. 

 

Firma Bilgisi: Reimco
Proje Bilgisi: Celestia Life