Cem Yılmaz'ın kiracısı Hadise ne kadar kira ödüyor?

2012 yılından itibaren Cem Yılmaz'ın kiracısı olan Hadise, dolar kurunun artması sonucu ayda ödediği 5 bin dolar kirayı fazla buldu

Cem Yılmaz'ın kiracısı Hadise ne kadar kira ödüyor?

Cem Yılmaz’ın kiracısı olan Hadise, dolar kurunun artması sonucu kendine yeni ev aramaya başladı. Cem Yılmaz Levent’te yer alan bu evi, Ahu Yağtu ile boşanırken evi 2 yaşındaki oğlu Kemal’e vermişti. Kira gelirinin Ahu Yağtu’ya kaldığı evi Hadise 2012 yılında kiralamıştı. O dönem 5 bin dolara kiralanan evin kirası, dolar kurunun artış göstermesiyle altından kalkamayacak duruma geldi.

“Bu kiraya can dayanmaz” diyen Hadise, kendine yeni bir ev aramaya başladı. Cem Yılmaz’a yıllık 115 bin TL kira ödeyen Hadise, doların 3 TL’ye çıkmasıyla beraber bu rakamı 180 bin TL’ye çıkarmış oldu. Her yıl ödediği parayla neredeyse bir ev sahibi olabilecek şarkıcının nereden ev tutacağı merakla bekleniyor.

Hadise kimdir?
1985 yılında doğan Hadise,  Belçika'nın Anvers ilindeki Mol kasabasında dünyaya geldi. 2003 yılında ilk albümünü çıkaran Hadise, 2011 yılından beri devam etmekte olan O Ses Türkiye yarışmasında jüri üyeliği görevine devam ediyor.