Cemtaş Gürpınar Evleri fiyatları 250 bin lira!

Cemtaş İnşaat imzası ile yükselen Cemtaş Gürpınar Evleri fiyatlarının 250 bin liradan başlaması bekleniyor

Cemtaş Gürpınar Evleri fiyatları 250 bin lira!

Cemtaş İnşaat imzası ile yükselen Cemtaş Gürpınar Evleri fiyatlarının 250 bin liradan başlaması bekleniyor. 61 adet dairenin yer aldığı proje 3 bin 144 metrekare arsa alanı üzerinde konumlanıyor. Cemtaş Gürpınar Evleri satılık daire büyüklükleri ise 75 ile 200 metrekare arasında değişiyor. 

Gürpınar Evleri fiyatlarının 250 bin lira ile 350 bin lira arasında değişmesi bekleniypr. Projeden konut sahibi olmak isteyenler için banka kredisi kullanılabiliyor. Gürpınar Evleri detaylarını satış ofisinden öğrenebilirsini.z 

Sosyal donatı olarak oldukça zengin olan Gürpınar Evleri'nde daire sahipleri çocuk oyun alanları, kapalı otopark, güvenlik, yürüyüş parkuru gibi imkanlardan yararlanabiliyor. Projede daireler ankastre beyaz eşyaları ile teslim ediliyor. 

2 blokta 61 dairenin bulunduğu Gürpınar Evleri butik bir proje olarak tasarlanıyor. Cemtaş Gürpınar Evleri projesinde 2+1, 3+1, 3+2, 4+2 ve 5+2 daire tipleri yer alıyor. İstanbul Beykent Gürpınar'da hayata geçirilen Cemtaş Gürpınar Evleri daire sahiplerinin tüm ihtiyaçlarına cevam verebilecek nitelikte inşa ediliyor. 

Gürpınar Evleri adres bilgisi : Pınartepe Mahallesi Yeşilyurt Caddesi Antik Sokak Beykent - Gürpınar - İstanbul 

Gürpınar Evleri iletişim bilgileri
Telefon numarası : 0212 880 69 76 
Web adresi : www.cemtasinsaat.com
E-posta adresi : info@cemtasinsaat.com

Firma Bilgisi: Cemtaş Inşaat
Proje Bilgisi: Cemtaş Gürpınar Evleri