Cemtaş Gürpınar Evleri

Cemtaş Gürpınar Evleri 61 adet daireden meydana geliyor. Projede kiralar 700 TL'den başlıyor

Cemtaş Gürpınar Evleri

Cemtaş Gürpınar Evleri 61 adet daireden meydana geliyor. Cemtaş Gürpınar Evleri büyüklükleri 75 metrekare ile 200 metrekare arasında değişiyor. Cemtaş Gürpınar Evleri’nde 2+1, 3+1, 5+2 ve 4+2 daire tiplerine yer veriliyor. Cemtaş Gürpınar Evleri hemen teslim ediliyor.

3 bin 144 metrekare arsa alanı üzerinde 2 blok şeklinde tasarlanan Cemtaş Gürpınar Evleri’nde 3 dükkan da bulunuyor. 5 katlı olarak tasarlanan bloklarda 2+1, 3+1, 3+2, 4+2 ve 5+2 daire tiplerine yer veriliyor. Cemtaş Gürpınar Evleri açık mutfaklı ve dubleks daire tiplerinden meydana geliyor. Yatay mimariye sahip Cemtaş Gürpınar Evleri kiraları 700 TL’den başlıyor.

Cemtaş İnşaat projesi olan Cemtaş Gürpınar Evleri Beykent’te yükseliyor. Cemtaş Gürpınar Evleri’nde yürüyüş parkuru, otopark, çocuk oyun alanları gibi imkanlar konut sahiplerine sunuluyor. Cemtaş Gürpınar Evleri ankastre beyaz eşyalarla beraber teslim ediliyor. Yalıyım, deprem yönetmeliğine uygun bir şekilde inşa edilen Cemtaş Gürpınar Evleri’nde merkezi ısıtma sistemi ile beraber ısı pay ölçer de yer alıyor. Cemtaş Gürpınar Evleri’nin inşaatında C35 üstü beton kullanılıyor.

Cemtaş Gürpınar Evleri İstanbul Avrupa Yakasında Gürpınar Beykent bölgesinde yer alıyor. Cemtaş Gürpınar Evleri Pınartepe Mahallesi’nde yükseliyor.

Cemtaş Gürpınar Evleri adres bilgileri: Pınartepe Mah. Yeşilyurt Cad. Antik Sok. Beykent-Gürpınar/İstanbul

Cemtaş Gürpınar Evleri iletişim bilgileri
0212 880 69 76

Firma Bilgisi: Cemtaş Inşaat
Proje Bilgisi: Cemtaş Gürpınar Evleri