Cendere Vadisi ofisin yeni adresi oluyor

Dap Yapı, ilk markalı konutlarını ürettiği ilçe olan Kağıthane’yi son dönemde ofis yatırımlarının merkez üssü ilan etti. Z Ofis ve Bumerang’dan sonra İ Ofis’i devreye sokarak bölgeyi adeta bir Dap Vadisi’ne dönüştürdü

Cendere Vadisi ofisin yeni adresi oluyor

31.10.2013 / Posta Gazetesi

Dap Yapı’nın, iş dünyasına yönelik ofis projeleri giderek artıyor. Anadolu yakasında Vazo Kule home office’lerin satışını sürdüren şirket Avrupa yakasında ise Z Ofis ve Bumerang’tan sonra İ Ofis’i alıcı ve yatırımcılarıyla buluşturuyor.

Z Ofis ve Bumerang’ın kısa sürede alıcısıyla buluşması üzerine İ Ofis’in satışlarına geçen şirket, Anadolu yakasında da home office konseptine yöneldi. 3 blokta 400 adet bağımsız bölümden oluşan Vazo Kule’nin home office’leri yüzde 70 oranında satıldı. Projede 53 – 94 m2 aralığındaki ofislerin fiyatı 254.000 TL – 563.000 TL aralığında değişiyor.

En yenisi İ Ofis

Adını “iyi ofis”in okunuşundaki harf oyunundan alan İ Ofis’te “bedava ofis” konsepti devam ediyor. Projede yatırımı 8 ile 10 yıl gibi makul bir sürede amorti eden ofis yönetim sistemi uygulanıyor.

69 adet bağımsız bölüm satışta

8 katlı ( 1 otopark katı, 2 mağaza - ofis katı + 1 giriş katı ve 4 ofis katı)  projede, büyüklüğü 52-197 m2’lik 56 adet ofis alanı ile 43-129 m2 arasında değişen 13 adet dükkan ve mağazadan oluşan toplam 69 adet bağımsız bölüm bulunuyor. İ Ofis’te faizsiz 36 ay vade ile satışa sunulan ofis alanlarının metrekare fiyatı  5 bin TL olarak belirlendi.

Çağlayan’da yükselen İ Ofis’ten Taksim, Mecidiyeköy, Şişli, Beşiktaş, Zincirlikuyu, Levent, Maslak gibi merkezlere ise kısa sürede ulaşılıyor.