Çengelköy Park Çarşı

Çengelköy Park Çarşı açık ve kapalı alanlarıyla dikkat çekiyor

Çengelköy Park Çarşı

Çengelköy Park projesi Selimoğlu ve Demirland İnşaat ortaklığında hayata geçiriliyor. 65 bin metrekare arazide, 216 konuttan oluşan Çengelköy Park projesinde 2+1, 3+1 ve 5+1 daire tipleri bulunuyor. Çengelköy Park Evleri büyüklükleri 134 metrekareden başlayıp 440 metrekareye kadar çıkıyor.

Çengelköy Park Evleri özellikleri
İnşaatına başlanan Çengelköy Park Evleri içerisinde; spa merkezleri, fitness salonları, kapalı yüzme havuzları ve pek çok sosyal donatı alanları sıralanıyor. Çengelköy Park Evleri projesi Selimoğlu İnşaat ve Demirland İnşaat tarafından hayata geçiriliyor.

Çengelköy Park Çarşı'nın da bulunduğu projede cafe, pastane, eczane, müzik ve kitap dükkanı, kuaför, kuru temizleme, seyahat acentası ve restoran olarak hizmet vermesi planlanıyor. 216 bağımsız bölüm ve 11 adet ticari alanın kapsayan, 45 bin metrekarelik inşaat alanına sahip olan Çengelköy Park Çarşı bölümünde geniş bir meydan ve onu çevreleyen dükkânlardan oluşuyor.

Ocak 2016'da hizmet vermesi planlanan "Çarşı" bölümünde kapalı alanlar ile açık ve ortak alanlar optimum düzeyde yer alıyor.

Çengelköy Park Çarşı nerede?
2+1, 3+1, 4+1, villa ve rezidans seçeneklerinden meydana gelen Çengelköy Park Evleri, 65 bin metrekare arsa üzerine kuruluyor. 20 adet ticari ünite, 89 villa ve 83 rezidans konuttan meydana gelen Çengelköy Park Evleri, FSM Köprüsü'ne 9,4 kilometre, Boğaziçi Köprüsü'ne ise 4,5 kilometre mesafede yükseliyor.

Çengelköy Park Çarşı teslim tarihi
Çengelköy Park Evleri teslim tarihi olarak 2015 yılı Aralık ayını veriyor.

Çengelköy Park iletişim bilgileri
Fax: +90 216 412 52 68
www.cengelkoypark.com
info@cengelkoypark.com

 

Proje Bilgisi: Köy