Çengelköy Park Evleri

Çengelköy Park Evleri, ev sahibi olmak, gayrimenkule yatırım yapmak isteyenler için uygun bir proje

Çengelköy Park Evleri

Boğaziçi'nin Anadolu yakasında bulunan Çengelköy, İstanbul'un Üsküdar ilçesine bağlıdır. Konum olarak Vadiköy ve Beylerbeyi arasında yer alır. Boğaziçi'nde yer alan pek çok semtte görüldüğü üzere, Çengelköy'de de geçmişte sebze ve meyve yetiştiriciliği yapılırdı. Bu sebeple günümüzde bile Çengelköy meşhur salatalığı ile anılır olmuştur. Çengelköy adının ise İstanbul'un fethi sırasında Bizans gemilerine ait çengellerden geldiği sanılmaktadır.

Ancak son yıllarda yapılan son derece şık ve başarılı konut projeleri bu güzel semtin adının farklı şekillerde telaffuz edilmesine vesile olmaktadır. Osmanlı döneminde bile yoğun bir yerleşim alanı olarak tercih edilen Çengelköy, günümüzde de bu popülaritesini sürdürmektedir. Gerek çevresinde bulunan tarihi güzellikleri gerekse toplu taşıma konusunda sahip olduğu avantajlı konumu bu semtte birbirinden güzel konut projelerinin hayata geçirilmesini sağlamaktadır.

Özellikle çocuklu, geniş ailelerin tercihlerine son derece uygun olarak hazırlanmış olan Çengelköy Park Evleri, ev sahibi olmak, gayrimenkule yatırım yapmak isteyenler için çok uygun bir proje. Farklı ihtiyaçlara göre hazırlanmış olan villalar ve daireler yaşam konusunda sundukları çözümler ile göz dolduruyor. Kaliteli bir hayat için olması gereken her türlü ihtiyacınıza karşılık bulabileceğiniz konut projelerinde, oyun parklarından, spor alanlarına, alışveriş imkânlarına kadar oldukça geniş bir yelpaze karşınıza çıkıyor.

Sadece yaşamak için değil, yatırım için de tercih edebileceğiniz Çengelköy konut projeleri, dolgun kira gelirleri sayesinde de emlak piyasasında tercih ediliyorlar.

Proje Bilgisi: Köy