Çengelköy Park rezidanslarının yüzde 70'i satıldı

Selimoğlu ve Demirland İnşaat ortaklığında, hayata geçirilen Çengelköy Park Evleri'nin yüzde 70'inin satışı tamamlandı.

Çengelköy Park rezidanslarının yüzde 70'i satıldı

Selimoğlu ve Demirland İnşaat ortaklığında, Çengelköy sırtlarında geleneksel ve modern Türk mimarisine uygun olarak hayata geçirilen Çengelköy Park Evleri'nin satış süreci hızla ilerliyor. Boğaz Manzaralı konumuyla dikkat çeken projenin rezidans bölümünün yüzde 70'i satıldı. 

Çengelköy Park Evleri 373 bin dolardan başlayan fiyatlarla
2015'te yaşamın başlayacağı projede rezidans daireler 373 bin dolardan, 5+1 dubleks daireler ise 970 bin dolardan başlayan fiyatlarla ile satışa sunuluyor. 

Çengelköy Park Evleri

65 bin metrekarelik alan
Boğaz manzarasının yanı sıra; farklı peyzaj dokusu, göletleri, sosyal olanakları, ulaşım akslarına yakınlığı ile dikkat çeken Çengelköy Park Evleri'nde 73 adet daireden oluşan rezidans bölümünün yüzde 70'inin satışı tamamlandı. . 65 bin metrekare alanda, sokakları, dükkânları ve hatta komşularıyla bir mahalle konseptini yaşatan Çengelköy Park Evleri'nin rezidans bölümünde 1+1, 2+1, 3+1, 2+1 dubleks, 3+1 dubleks, 4+1 dubleks ve ve 5+1 dubleks olmak üzere 7 farklı daire alternatifi bulunuyor. Rezidans bölümünün kalan yüzde 30'luk kısmını temsil eden 2+1, 3+1 ve 5+1 dubleks'lerin satışları hızla devam ediyor.

440 metrekareye kadar dubleks
İstanbul'un tarihi Boğaziçi semti olan Çengelköy'de şehir gürültüsünden uzak konumuyla dikkat çeken Çengelköy Park Evleri'nde, ev almak isteyenleri bir evden fazlası bekliyor. 65 bin metrekare alanda 216 konuttan oluşan projenin rezidans bölümünde, satışın devam ettiği 2+1, 3+1 ve 5+1 dubleks'lerin büyüklükleri 134 metrekare'den başlayıp 440 metrekare'ye kadar çıkıyor.

Hem yatırımcılar hem de oturmak isteyenler alıyor
Çengelköy Park Evleri'ni "Çengelköy'ün en büyük projesi" olarak tanımlayan Selimoğlu İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Hızır Selimoğlu, rezidans'ların gerek konumu gerekse de sunduğu daire alternatifleriyle hem yatırımcılar hem de oturum amaçlı almak isteyenler tarafından talep gördüğünü söyledi.

Demirland'ın ortaklarından İlhami Demir ise, kısa sürede yakalanan bu satış grafiğini Selimoğlu ve Demirland İnşaat ortaklığının güçlü yapısının oluşturduğu güvenin yanı sıra, boğazda eşi benzeri olmayan bir proje olmasına dayandırdı.

Proje Bilgisi: Köy