Çengelköy'ün yeni prestiji: Çengelköy Park Evleri

65 dönümlük arazi üzerinde yükselen Çengelköy Park Evleri, boğaz manzaralı konak, rezidans ve villalardan meydana geliyor.

Çengelköy'ün yeni prestiji: Çengelköy Park Evleri

William Turner ve Demirland GYG A.Ş. tarafından hayata geçirilen Çengelköy Park Evleri yeni kampanyasını bir basın toplantısında duyurdu. Boğazın tarihi semtlerinden Çengelköy'de yükselen Çengelköy Park evleri, 65 dönümlük arazi üzerinde, 27 villa, 116 çatı ve bahçe dubleks daire ile 73 rezidansdan meydana geliyor. 

Mahalle kültürü için: Çengelköy Park Evleri
Çengelköy Park Yönetim Kurulu Üyesi İlker Dönmez, projenin sokakları, dükkanları ve komşularıyla bir bütün olarak mahalle kültürünün hayata geçirilişine sahne olacağını söyledi. Dönmez, projenin özellikle konaklarıyla dikkat çektiğini ifade ederek:

"Çengelköy Park Evleri, İstanbul'da yeni bir projenin uygulanabileceği Boğaz'a bakan en büyük arazi üzerinde inşa ediliyor. Boğazın eşsiz manzarası, özgün mimarisi ile villa yaşamının getirdiği sıkıcı ve tekil yaşamdan sıkılanlar için komşuluk ilişkilerini geliştirmek isteyenlere hitap eden bir projedir bu..." dedi. 

Çengelköy'ün yeni prestiji: Çengelköy Park Evleri

2016'dan itibaren teslimler başlıyor
250 milyon dolarlık yatırım değerine sahip Çengelköy Park Evleri projesinde teslimler 2016 yılı Ocak ayından itibaren teslim edilecek. Bu tarihde projenin rezidanslarının teslimlerinin ardından Ağustos 2016'da da villalar sahiplerine teslim edilecek. Projede rezidansların yüzde 60'ı, villa ve konakların ise yüzde 40'ının satışı tamamlanmış durumda. 

Ulaşım avatajları
Bahçeli ve yatay yaşam imkanı sunan Çengelköy Park Evleri, Boğaziçi Köprüsü'ne 4.5 km mesafede yer alıyor. Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'ne 9.4, Çengelköy Sahili'ne ise 1.3 km uzaklıkta bulunan proje ayrıca Üsküdar'a da 7.2 km uzaklıkta yer alıyor. 

Firma Bilgisi: Demirland Gyg
Proje Bilgisi: Çengelköy Park