Cennet Bahçesi'nde geri sayım

Pana Yapı, Çeşme'de hayata geçirdiği Jardin Eden projesini 2017 yazında teslim etmeye hazırlanıyor

Cennet Bahçesi'nde geri sayım

Pana Yapı imzasıyla Çeşme'nin en büyük konut projesi olarak dikkat çeken Jardin Eden'de teslimlere 2017 yılının Haziran ayında başlayacak, Proje 44 villa ve 3 konaktan meydana geliyor. 

1 milyon 652 bin TL'den başlayan fiyatlarla
Jardin Eden projesinin Pana Yapı'nın müşteri memnuniyeti odaklı şirket politikasına uygun bir biçimde hayata geçirildiğini söyleyen Pana Yapı İnşaat Grup Başkanı Mahir Şaşmaz: 

"Pana markasına inanarak daire satın alan müşterilerin kendilerini güvende hissetmeleri, onların memnuniyeti bizim için öncelikli konuların başında geliyor. O nedenle bu projeyi eşi benzeri olmayan cennetten bir köşe, bir yaşam bahçesi olarak tasarladı" dedi.

150 milyon TL'lik yatırımla hayata geçirilen Jardin Eden'de daire fiyatları 1 milyon 652 bin TL'den başlayacak. 

Cennet Bahçesi'nde geri sayım

Çeşme Jardin Eden projesi
İnşaat çalışmaları büyük bir hızla devam eden Jardin Eden projesinde sona yaklaşılıyor. Yatırımcısına kalabalıktan uzak bir yaşam vaat eden proje kemer, otopark ve geniş bahçeler gibi sosyal olanaklarının yanında konumuyla da dikkat çekiyro. Güney Fransa ve Ege Mimarisinin sentezinden oluşan Jardin Eden, toplam 124 bin metrekarelik alanda hayata geçirilecek.

Geniş sosyal olanaklar
Toplam 44 villa ve3 konaktan meydana gelen Jardin Eden'de ; her villanın ve her sokağın denize baktığı, sosyal olanakları arasında özel havuzlar, çocuk havuzları, fitness, sauna ve hamamlara yer veriliyor. 

Firma Bilgisi: Pana Yapı
Proje Bilgisi: Çeşme Jardin Eden