Cennet Koru Fiyatları 499 Bin TL!

İstanbul Küçükçekmece'de yükselen Cennet Koru fiyatlarının 499 bin TL'den başlaması bekleniyor

Cennet Koru Fiyatları 499 Bin TL!

İstanbul Küçükçekmece'de yükselen Cennet Koru fiyatlarının 499 bin TL'den başlaması bekleniyor. Keleşoğlu ve Eba İnşaat ortaklığı ile hayata geçirilen Cennet Koru 408 adet daireden meydana geliyor. Cennet Koru satılık daire büyüklükleri ise 74 ile 197 metrekare arasında değişiyor.

Cennet Koru projesi daire sahiplerine zengin sosyal ayrıcalıklar sunuyor. Projeden daire sahibi olanlar basketbol sahası, kapalı yüzme havuzu, fitness merkezi, sauna, voleybol sahası, çocuk oyun alanları, güvenlik, kreş, Türk hamamı ve tenis kortu gibi ayrıcalıklardan yararlanabiliyor. Cennet Koru projesi dairelerinde ısı pay ölçer ve merkezi ısıtma da bulunuyor. 

Banka kredisi için uygun durumda olan Cennet Koru daire fiyatlarının 499 bin lira ile 1 milyon 602 bin lira arasında değişmesi bekleniyor. Projede daire sahibi olmak isteyenlere yüzde 25 peşinat ile 12 yada 24 ay vade farksız taksit yapılabiliyor. 

İstanbul Küçükçekmece'de yükselen Cennet Koru manzarası ise Küçükçekmece Gölü'ne hakim. Metrobüs'e yakınlığı ile yatırımcıların dikkatini çeken Cennet Koru projesinde 700 araçlık otopark alanı da bulunuyor. 

Cennet Koru adres bilgisi : Cumhuriyet Mahallesi Yıldız Caddesi No: 60 Soğuksu Mevkii Küçükçekmece - İstanbul 

Cennet Koru iletişim bilgileri
Telefon numarası : 0212 424 58 58 
Web adresi : cennetkoru.com
E-posta adresi : info@cennetkoru.com

"Cennet Koru Fiyatları 499 Bin TL!" Başlıklı Haberin Galerisi

Cennet Koru Fiyatları 499 Bin TL!

Cennet Koru Fiyatları 499 Bin TL!

Cennet Koru Fiyatları 499 Bin TL!

Cennet Koru Fiyatları 499 Bin TL!

Firma Bilgisi: Keleşoğlu Ile Eba Inşaat
Proje Bilgisi: Cennet Koru