Cennet Koru projesinde geri sayım

Küçükçekmece Gölü'nün yanı başında hayata geçirilen Cennet Koru projesinde yaşam Temmuz ayında başlayacak

Cennet Koru projesinde geri sayım

Keleşoğlu Holding tarafından Küçükçekmece Gölü'nün yanı başında hayata geçirilen Cennet Koru'da geri sayım başladı. Projede yaşam Temmuz ayında başlayacak.

Cennet Koru projesinde geri sayım

Cennet Koru'da yaşam başlıyor
Keleşoğlu Holding'in Küçükçekmece Gölü kıyısında inşa ettiği Cennet Koru, 408 konut ve 25 mağazadan meydana geliyor. Teslimlerin Temmuz'da başlayacağı projede 21 bin metrekarelik peyzaj alanı bulunuyor. Daire çeşitleri açısından da yatırımcıya geniş bir alternatif sunan Cennet Koru, 1+1, 2+1, teraslı 3+1, dubleks 3+1'lerin yanı sıra, 4+1, 5+1 ve 5+1 dublekslerden oluşuyor. 700 araçlık geniş otopark kapasitesi bulunduran Cennet Koru da, açık ve kapalı havuzu, basketbol, voleybol, fitness, sauna, Türk hamamı, kreş ve çocuk oyun alanı gibi birçok sosyal alan bulunuyor. 

Cennet Koru projesinde geri sayım

Kolay ulaşım olanağı
İstanbul'un en önemli ulaşım hattı Marmaray'ın Soğuksu durağına 300 metrelik mesafede yer alan Cennet Koru projesi, çalışmaların büyük bir hızla sürdüğü Halkalı-Gebze Marmaray hattına da çok yakın bir noktada yükseliyor. Sirkeci'ye 30 dakikalık mesafede yer alan projeden Üsküdar'a 35 dakikada ulaşmak mümkün olacak. TEM ve E-5 aksına da kolay ulaşım avantajları içeren proje, ticari üniteleriyle de dikkat çekiyor. 

Firma Bilgisi: keleşoğlu holding
Proje Bilgisi: Cennet Koru