Centro Beylikdüzü projesi!

Toplam 291 adet bağımsız birimden meydana gelen Centro Beylikdüzü projesi, bölgede yeni ve farklı bir yaşam alanının kapılarını aralıyor

Centro Beylikdüzü projesi!

Sapanlar Yapı ile Demir Group ortaklığında İstanbul Avrupa Yakası’nın Beylikdüzü ilçesinde inşa edilen Centro Beylikdüzü, toplam 291 adet birimden oluşuyor. Proje konut, ofis ve dükkan seçeneklerini aynı çatı altında topluyor.

2018 yılının Mayıs ayında tamamlanması ve teslimlerinin başlaması beklenen Centro Beylikdüzü; 168 adet daire, 68 adet ofis ve 55 adet dükkandan meydana geliyor. Projede 1+1, 2+1 ve 3+1 tipinde daire alternatiflerine yer veriliyor.

Beş blok halinde yükselen Centro Beylikdüzü projesinin ev sahiplerine sunduğu donatılar içerisinde; alışveriş mağazaları, yürüyüş yolları, 7/24 güvenlik hizmeti, fitness center ve otopark alanları bulunuyor.

Perla Vista Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nin arkasında bulunan arazide Avrupa Caddesi ile Alemdağ Caddesi'nin kesiştiği noktada hayat bulan Centro Beylikdüzü; hastane, üniversite, özel eğitim kurumları, toplu taşıma merkezleri, E-5 karayolu, TEM otoyolu, 3.Havalimanı ve fuar merkezlerine yakın mesafede.

Centro Beylikdüzü satış ofisi adresi : Adnan Kahveci Mah. Alemdağ Cad. A Blok Apt. No: 2 / 1 / 1 Beylikdüzü / İstanbul

Centro Beylikdüzü satış ofisi numarası : 444 3 383

 

Firma Bilgisi: Sapanlar Yapı - Demir Group
Proje Bilgisi: Centro Beylikdüzü