Century 21, 15. yılını kutladı

Century 21, Türkiye'deki kuruluşunun 15. yılını özel bir etkinlikle kutladı

Century 21, 15. yılını kutladı

Gayrimenkul danışmanlık alanında dünyanın en önemli markalarından biri olan Century 21, dün Türkiye'deki kuruluşunun 15. yılını kutladı. Sarıyer Fuat Paşa Yalısı'nda düzenlenen geceye Century 21'in ülke çapındaki broker, danışman ve bayileri katıldı. 

15 yılda kayda değer başarı
Century 21'in 15. yıl kutlamalarında söz alan Century 21 Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Emil Önder Uzel, aradan geçen 15 yıl içinde marka kalitesi ve güvenilirlik bakımından sektörde lider konuma yükselldiklerini söyledi. Uzel, ulaştıkları başarı ivmesinde hizmette kaliteyi ön planda tutma gayretinin etkili olduğunu belirterek:

"Çok çalışarak, insana değerle, yaratıcılıkla ve büyük özveriyle buralara geldik. Başkalarının düşünemediklerini hayata geçirerek, farklılık yaratarak kazandık. Hizmette kaliteyi en ön sırada tutarak zirveye ulaştık." dedi.

Geçen yıllarda başlatılan büyüme hamlesinin 15. yıl sonrasında da devam edeceğini söyleyen Uzel, kendilerine güvenenleri daha da mutlu etmek için yenilik üretmeyi sürdüreceklerini vurguladı.

Century 21, 15. yılını kutladı

Century 21 Türkiye hakkında
2001 yılında Türkiye'de faaliyet göstermeye başlayan Century 21 Türkiye, 20 milyon TL'lik sermayesi ile gayrimenkul alım-satım-kiralama sektörünün finansal açıdan en güçlü firmalarından biri konumunda bulunuyor. Tüm dünyanın 78 ülkesinde 6.900'ü bağımsız ofis ve 101.000'den fazla danışman kapasitesine sahip firma, kazandığı ödüllerle le de dikkat çekiyor.