Century 21 Türkiye'den dev hedef

Kurumsal gayrimenkul danışmanlığı alanında çalışmalarını sürdüren Century 21 Türkiye, gayrimenkul pazarlama ofis ağını, 93'ten 130'a çıkarmayı hedefliyor

Century 21 Türkiye'den dev hedef

Gayrimenkul Danışmanlığı alanında çalışmalarını sürdüren Century 21, 2016 yılı sonuna kadar ofis ağını 130'a çıkarmayı hedefliyor. Century 21, şu an itibarıyla 93 ofisiyle hizmet veriyor. 

Century 21'den 2016 hedefi
Önümüzdeki 3 yıl içerisinde ofis sayısı ve ciro açısından Türkiye'nin en büyük kurumsal gayrimenkul zinciri olmayı hedefleyen Century 21'in Türkiye Genel Müdürü Özhan Atalay, franchise sayısını artırarak, uluslararası hizmet kalitesinde yükselme hedeflediklerini söyledi. Atalay, halen Türkiye'de faaliyet gösteren 93 ofis, 110 broker ve 500 emlak danışmanının önümüzdeki süreçte sistemli biçimde artışını hedeflediklerini vurgulayarak:

 

Century 21 Türkiye'de yeni hedef

 

"2015 yılı sona ermeden ofis sayımızı 100'e tamamlamayı, 2016 da ise bu sayıyı 130'a çıkarmayı hedefliyoruz. 2016 yılında toplam 150 broker ve 700 danışmanımızla sektörün teknoloji ve eğitim liderliğini korumak istiyoruz..." dedi. 

Century 21'den teknoloji ve eğitime yatırım
Atalay, emlak ve gayrimenkul sektöründe eğitim ve teknolojinin son dönemde büyük önem kazandığını da vurgulayarak, bu iki unsura önem veren firmaların büyümelerini kararlı bir biçimde sürdürdüğünü söyledi. Türkiye'de son 10 yıl içerisinde, dev inşaat projelerinin hayata geçtiğini ve kentsel dönüşümle birlikte kaliteli bir gayrimenkul stokunun oluştuğunu belirten Atalay:

"Yeni yapılan projeler ikinci ele düşmeye başladığında, kuşkusuz bu stok nitelikli emlak danışmanları tarafından pazarlanacaktır. Bu nedenle emlak ve gayrimenkul danışmanlığı sektörünün ileride çok daha büyüyeceğini öngörüyoruz. Türkiye ile aynı nüfus büyüklüğüne sahip Fransa'da 850 Century 21 ofisi bulunuyor. Dolayısıyla daha gidecek çok yolumuz bulunuyor." şeklinde konuştu.