Çeşme Jardin Eden fiyatları 1 milyon 385 bin TL'den başlıyor

Pana Yapı güvencesi ile Çeşme'de yükselen Çeşme Jardin Eden fiyatları 1 milyon 385 bin TL'den başlıyor

Çeşme Jardin Eden fiyatları 1 milyon 385 bin TL'den başlıyor

Pana Yapı güvencesi ile Çeşme'de yükselen Çeşme Jardin Eden fiyatları 1 milyon 385 bin TL'den başlıyor. 118 adet villa ve 6 farklı konakta 60 rezidanstan meydana gelen projenin yüzde 30'u ön talep döneminde satıldı.

Toplam 124 bin metrekarelik alan üzerinde kurulan Jardin Eden projesi 3+1, 4+1 ve 6+2 tipinde villalardan oluşacak. 6 ayrı konakta 60 rezidansın da yer alacağı Çeşme Jardin Eden projesinde özel havuzlar, çocuk havuzları, fitness, sauna ve hamam, akıllı ev sistemleri, yerden ısıtma, arıtma su sistemi ve usb prizler bulunuyor. Çeşme Jardin Eden fiyatları ise 1 milyon 385 bin TL'den başlangıç gösteriyor. 

Çeşme Jardin Eden fiyatları 1 milyon 385 bin TL'den başlıyor

150 milyon TL yatırım değerine sahip

Ilıca Plajı ve Alaçatı merkeze 6 kilometre mesafede yer alan Jardin Eden Çeşme'de güvenlik hizmetleri dahilinde 24 saat özel güvenlik ve housekeeping imkanları da bulunuyor. Bugün yapılan lansman ile görücüye çıkan Çeşme Jardin Eden ile ilgili bilgi veren Pana Yapı İnşaat Grup Başkanı Mahir Şaşmaz, projenin tüm dünyanın hayran olduğu lokasyonlardan birinde hayata geçirildiğini söyledi. Şaşmaz, ''Projenin ismini Çeşme'yi yansıtması için ''Cennet Bahçesi'' koyduk. 150 milyon TL yatırım değerine sahip projenin yüzde 30'unun satışı ön talep döneminde tamamlandı.'' dedi. 

Firma Bilgisi: Pana Yapı
Proje Bilgisi: Çeşme Jardin Eden