Çeşme Jardin Eden yeni yıl kampanyasına özel yüzde 25 indirim

Pana Yapı'nın İzmir Çeşme'de hayata geçireceği proje olan Çeşme Jardin Eden'de yeni yıl kampanyası kapsamında daire sahibi olmak isteyenler yüzde 25 indirimli fiyatlarla ev sahibi olabilecekler

Çeşme Jardin Eden yeni yıl kampanyasına özel yüzde 25 indirim

Pana Yapı'nın İzmir Çeşme'de hayata geçireceği proje olan Çeşme Jardin Eden'de yeni yıl kampanyası kapsamında daire sahibi olmak isteyenler yüzde 25 indirimli fiyatlarla ev sahibi olabilecekler. Pana Yapı Çeşme Jardin Eden projesi yeni yılı kampanya ile karşılıyor

İstanbul'da hayata geçirdiği Kadıköy, Bağdat Caddesi ve Üsküdar projeleri ile tanına Pana Yapı, İzmir'de hayata geçireceği yeni projesi ile lüks villa ve rezidans anlayışına yenilik katıyor. Yeni yılı kampanya ile karşılayan Pana Yapı Çeşme Jardin Eden projesi 120 adet villa, 40 adet daire ve 1 apart otelden meydana geliyor. 

Çeşme Jardin Eden yeni yıl kampanyasına özel yüzde 25 indirim

Yüzde 25 indirim fırsatı
Yeni yılı lansman öncesi yüzde 25 indirim kampanyası ile karşılayacak olan Çeşme Jardin Eden projesinin lansmanının Şubat ayında yapılması planlanıyor. Lansman öncesinde ön talep fırsatı sunan Pana Yapı, projesini Çeşme'nin en büyük arazisi üzerinde kuruyor. 124 dönüm arsa üzerinde yükselecek olan projede eski çeşme evleri konsepti olacak. 

İzmir Çeşme'nin en güzel koylarından birinde yer alacak olan projede konforlu ve doğal yaşam zenginliği sunuluyor. Lansman öncesi ön talepte bulunan alıcıların, satışa çıkıldığında ilk önce haberleri olacak ve bu alıcılar lansman öncesi yüzde 25 avantajlı fiyatlardan yararlanabilecekler. 

Bölgede başka bir örneği olmayan Çeşme Jardin Eden projesinde 120 villa, 6 konakta toplam 40 rezidans daire ve 1 apart otel yer alıyor. Pana Yapı'nın diğer projeleri içerisinde ise; Brooklyn Park, Brooklyn Life, Brooklyn Dream, Safahat İstanbul ve Broadway bulunuyor. 

 

Firma Bilgisi: Pana Yapı
Proje Bilgisi: Çeşme Jardin Eden