Çeşme Quattordici projesinde satışlar devam ediyor

Veryeriler İnşaat tarafından Çeşme'de inşa edilen Quattordici projesinde satışlar devam ediyor. Projenin Haziran 2016'da teslim edilmesi planlanıyor

Çeşme Quattordici projesinde satışlar devam ediyor

Veryeriler İnşaat'ın Çeşme'de hayata geçirdiği Quattordici projesinde satışlar devam ediyor. Haziran 2016'da tamamlanancak olan proje, Ege Denizi manzarasıyla dikkat çekiyor.

Quattordici projesi
Modern ve minimalist anlayışla tasarlanan 8 villa ve 6 rezidanstan oluşan projede, evler manzara ve denizden aynı oranlarda yararlanabilmeyi olanaklı kılan bir planla hayata geçirildi. Araziyle bütünlük sağlayan 14 ayrı tasarıma sahip konut içeren proje 3 bin 300 metrekarelik alan üzerinde yükseliyor. Projede bahçe metrekareleri 250-300 metrekare arasında değişirken, evlerin büyüklüğü ortalama 200 metrekare düzeyinde. Dairelerde ayrıca 45-60 metrekare arasında değişen teraslar yer alıyor. 

 

Çeşme Quattordici projesinde satışlar devam ediyor

 

Özel peyzaj çalışmaları
Özel peyzaja sahip projede yer alan kat bahçeleri doğal çevre ile de uyumlu bir bütün oluşturuyor. Projede iç ve dış mekan bir bütün olarak tasarlanırken, peyzaj da mimarinin bir parçası olarak değerlendirildi. Villaların cephelerinde ise ısı geçirmeyen konfor cam, klima tesisatı, ısı pompasi ve yerden ısıtma sistemine yer verildi. Her villaya özel kapalı otopark ve projeye özel iskele ve plaj içeren Qattordici'de ayrıca havuz da bulunuyor.

Ayasaranda Koyu'nda yükselen Quattordici projesi Çeşme Merkeze 1.5 kilometre uzaklıkta yer alıyor. Projenin Çeşme Marina'ya uzaklığı ise 2 kilometre...

Veryeriler İnşaat hakkında
1949 yılında Mehmet Veryeri tarafından İzmir'de küçük bir kereste atölyesi olarak kurulan Veryeriler İnşaat, 1965 yılında inşaat sektörüne adım attı. 1989 yılında Veryeriler İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş.'ye dönüşen işletme, Çeşme'de hayata geçirdiği projelerle dikkat çekiyor. 

Firma Bilgisi: Veryeriler Inşaat
Proje Bilgisi: Quattordici