Cevahir’de bayrama özel İstanbul hatırası

Cevahir Alışveriş Merkezi, Kurban bayramı’na özel İstanbul temalı bayram hatırası hediye ediyor

Cevahir’de bayrama özel İstanbul hatırası

10 Ekim 2013 / emlakwebtv
15-21 Ekim tarihleri arasında İstanbul Cevahir AVM ’ye gelen ziyaretçiler doyumsuz alışveriş ve eğlence keyfi yaşamanın yanı sıra; bayrama özel hazırlanan İstanbul temalı fotoğraf çektirme alanında bayram hatıralarını da yaşatma şansı buluyor.

Cevahir Alışveriş Merkezi, ziyaretçilerine bayram hatırası sunacak
Kurban Bayramı boyunca Cevahir Alışveriş Merkezi içerisinde birinci kat orta alanda yer alacak olan İstanbul temalı fotoğraf çekme köşesi ile Cevahir AVM ziyaretçilerine unutulmaz bir bayram hatırası sunacak. Ayrıca Arife günü saat 23.00’e kadar açık olacak olan alışveriş merkezinde ziyaretçiler bayram alışverişinin keyfine varacak.

İstanbul Cevahir Alışveriş Merkezi; Türkiye’nin en büyük kapalı eğlence merkezi, sinema salonları ve İstanbul Devlet Tiyatrosu sahneleri ile sosyal hayatın da vazgeçilmez bir parçası olmaya devam ediyor. Ayrıca, 2500 araç kapasiteli kapalı otoparkı ve Şişli-Mecidiyeköy arasındaki merkezi konumu sayesinde ziyaretçilerine kolay ulaşım imkânı da sunun İstanbul Cevahir, yıl boyunca yerli ve yabancı pek çok ziyaretçiye ev sahipliği yapıyor.