Çevre Bakanlığı'na sözleşmeli personel

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Kentsel dönüşüm uygulamalarında görev almak üzere farklı meslek gruplarından 207 adayın hizmet sözleşmelerini imzaladı

Çevre Bakanlığı'na sözleşmeli personel

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Kentsel dönüşüm uygulamalarında görev almak üzere farklı meslek gruplarından 207 adayın hizmet sözleşmelerini imzaladı. Avukat, uzman, mimar, şehir plancısı, inşaat mühendisi, harita mühendisi, jeoloji mühendisi, jeofizik mühendisi ve makine mühendisi unvanlı adayların sözleşmeleri Bakan İdris Güllüce tarafından imzalandı. 

Bakanlık açıklaması
Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'ndan yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi: "Kentsel dönüşüm uygulamalarında görev almak üzere, Sözleşmeli Personel alımıyla ilgili olarak yapılan yazılı ve sözlü sınavlar sonucunda Bakanlığımıza yerleştirilen; Avukat, Uzman, Mimar, Şehir Plancısı, İnşaat Mühendisi, Harita Mühendisi, Jeoloji Mühendisi, Jeofizik Mühendisi ve Makine Mühendisi unvanlı 207 adayın hizmet sözleşmeleri Çevre ve Şehircilik Bakanı Sayın İdris GÜLLÜCE tarafından, 06.02.2015 tarihinde imzalandı. 207 kişi Türkiye'nin dört bir köşesinde kentsel dönüşümün en iyi ve en hızlı şekilde hayata geçirilmesi için hizmet verecek."