Ceylan İnşaat Zer Bostancı projesi!

12 gün sonra gerçekleştirilecek lansman ile resmi satışa sunulacak olan Zer Bostancı projesinin ön talep toplama dönemi devam ediyor

Ceylan İnşaat Zer Bostancı projesi!

31 Ocak 2016 tarihinde yapılacak olan basın toplantısı ile görücüye çıkacak Zer Bostancı, Ceylan İnşaat tarafından Anadolu Yakası'nda inşa ediliyor. Şuan ön talep toplama döneminde olan proje, deniz manzarasına hakim bir bölgede yer alıyor. 

Geniş kiraz bahçe alanları ile dikkat çeken Zer Bostancı, bir blokta 62 adet daire ile 2 adet ticari birimden meydana geliyor. Tamamı 2+1 tipinde dairelerden meydana gelen proje, 2 bin metrekarelik arazi alanı üzerine kuruluyor.  

2018 yılının Ocak ayında tamamlanması ve teslimlerinin başlaması hedeflenen Ceylan İnşaat Zer Bostancı, Bostancı sahiline yürüme mesafesinde olmasıyla ön plana çıkıyor. Ayrıca proje, Bostancı Gösteri Merkezi ve Bağdat Caddesi'ne de komşu konumda. 

İstanbul'un değerli lokasyonlarından birinde hayat bulan Zer Bostancı projesi için firma bünyesinde 36 aya kadar vade farksız taksit yapılabiliyor. Ayrıca 120 aya kadar da vade seçenekleri sunulabiliyor. 

Zer Bostancı ile ilgili açıklama yapan Ceylan İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Muammer Ceylan; 

“Sadece ev almak değil aynı zamanda parasını doğru değerlendirmek ve yıllar geçtikçe kazanmaya devam etmek isteyenler için Zer Bostancı kısa vadede sunduğu yüksek yatırım değeri ile dikkat çekiyor” dedi. 

Firma Bilgisi: Ceylan Inşaat
Proje Bilgisi: zer bostancı