Ceylan İnşaat'a 'Yılın Markası' ödülü

Ceylan İnşaat, İstanbul Marka ve Kariyer Zirvesi etkinlikleri kapsamında verilen Türkikiye Altın Marka Ödülleri'nde "Yılın İnşaat Markası" ödülüne layık görüldü.

Ceylan İnşaat'a 'Yılın Markası' ödülü

Ceylan İnşaat, İstanbul Marka ve Kariyer Zirvesi etkinlikleri kapsamında verilen "Yılın İnşaat Markası" ödülüne layık görüldü. Ceylan İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Muammer Ceylan da oylama sonucunda "Yılın İş Adamı" ödülünü almaya hak kazandı.

Ceylan İnşaat'a inşaat markası ödülü

İstanbul Marka ve Kariyer Zirvesi etkinlikleri kapsamında bu yıl 1'incsi düzenlenen Türkiye Altın Marka Ödülleri'ni kazananlar halkın oylarıyla belirlendi. Ödüller kapsamında verilen "Yılın İnşaat Markası" ödülü Ceylan İnşaat'a giderken, Ceylan İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Muammer Ceylan da "Yılın İş Adamı" ödülüne değer görüldü. 20 Ekim-20 Kasım tarihleri arasında gerçekleştirilen halk oylaması için 1 milyon 936 bin 896 kişinin oy kullandığı açıklanırken, toplamda 21 dalda Türkiye Altın Marka Ödülleri verildi. Türkiye İnşaat sektöründe 35 yıldır faaliyet gösteren Ceylan İnşaat, "Yılın İnşaat Markası" için oyların büyük çoğunluğunu alarak ödüle ulaştı.

Zer projeleri büyük ödül getirdi

Ceylan İnşaat'a "Yılın İnşaat Markası" Zer Bakırköy, Zer Mecidiyeköy, Zer Bostancı, Zer Muhteşem Yeni Yıl Konutları, Zer Göztepe, Zer Levent ve Zer Kartal konseptli projeler getirdi. Ödülün, kendilerini çok mutlu ettiğini söyleyen Ceylan İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Muammer Ceylan: "Altında Ceylan imzası olan işlerimizin taktir edilmesi bizi çok mutlu ediyor.  Halk oylamasıyla ödüle değer bulunmak ise işimizde doğru yolda olduğumuzu kanıtlıyor." ifadelerini kullandı. Ceylan, uzman bir ekip tarafından verilen ödülün firmanın motivasyonunu artırdığını ve bu ödülün işin kalitesinin onayı anlamına geldiğini belirterek:  "Uzman bir ekip tarafından bu ödüle değer bulunmuş olmak bizim motivasyonumuzu daha artırdı. Aslına bakarsanız aldığımız bu ödül, işimizi ne kadar iyi yaptığımızın bir kanıtı. Ceylan İnşaat Ailesi olarak, çok büyük bir ekibiz ve el ele vererek daha güzel işlere birlikte imza atacağız" ifadelerini kullandı...

Ödül töreni 4 Aralık'ta

Ceylan İnşaat'ın kazandığı "Yılın İnşaat Markası" ve Ceylan İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Muammer Ceylan'ın kazandığı "Yılın İş Adamı" ödülleri Aralık ayında düzenlenecek bir törenle takdim edilecek. Türkiye Altın Marka Ödülleri töreninin 4 Aralık 2017 tarihinde Bomonti Hildon Cenference Center'da gerçekleşmesi planlanıyor. 

Firma Bilgisi: Ceylan Inşaat
Proje Bilgisi: zer bostancı