Choice Hotels ikinci otelini Kahramanmaraş'ta açtı

Dünyada 30 ülkede 11 marka ile hizmet veren Choice Hotels, Türkiye'deki ikinci otelini Kahramanmaraş'ta açtı

Choice Hotels ikinci otelini Kahramanmaraş'ta açtı

Dünyanın 30 ülkesinde 11 marka ve 6 bin 300 otel ile hizmet veren otel zinciri Choice Hotels, ikinci otelini Kahramanmaraş'ta açtı. 11 Şubat'ta gerçekleştirilen törene Kahramanmaraş Vali'si Mustafa Hakan Güveçer ve Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç da katıldı. 

Choice Hotels Kahramanmaraş
Dünyanın en önemli otel zincirlerinden biri olan Choice Hotels, Türkiye'deki ikinci yatırımını Kahramanmaraş'ta açtı. Choice Hotels Türkiye Otel Gelşitirme Ortağı ve Yönetim Direktörü Yakup Karakoç ve Selra Otel Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Tekinşen'in de katıldığı açılışla birlikte hizmet vermeye başlayan yatırım, 119 oda içeriyor. 25 metrekarelik bu odaların yanı sıra 40 metrekarelik bir de suit oda içeren Clarion Hotel Kahramanmaraş, ayrıca dört çok amaçlı konferans salonu, bir balo salonu, restoran, bistro ve bir adet de pastane barındırıyor. 

Clairon Hotel Suites İstanbul Şişli'nin ardından ikinci yatırımını da hizmete açan Choice Hotels, önümüzdeki süreçte de İstanbul'da yeni yatırımlar gerçekleştirmeyi hedefliyor. İstanbul’da Clarion Hotel Golden Horn ve Clarion Hotel İstanbul Mahmutbey’in açılışını gerçekleştirecek firma ayrıca Clarion Hotel İstanbul Bakırköy'ün açılışını da 2018 yılının ilk çeyreğinde gerçekleştirecek