Çiftçi Towers satılık!

Çiftçi Towers satılık daire özellikleri içerisinde ankastre beyaz eşya, akıllı ev sistemleri ve rezidans hizmetleri bulunuyor

Çiftçi Towers satılık!

Çiftçi Towers satılık daire özellikleri içerisinde ankastre beyaz eşya, akıllı ev sistemleri ve rezidans hizmetleri bulunuyor. Türkerler İnşaat tarafından Beşiktaş'ta inşa edilen Çiftçi Towers 25 bin metrekare alan üzerinde yükseliyor. 288 adet rezidans daireden oluşan Çiftçi Towers satılık daire büyüklükleri ise 220 metrekareden başlıyor. 

Çiftçi Towers satılık!

Çiftçi Towers projesinin daire sahibi olacaklara sunduğu ayrıcalıklar içerisinde çocuk oyun alanları, kapalı otopark, fitness merkezi, yürüyüş parkuru, restoran, açık yüzme havuzu, kafe, güneşlenme terası, açık otopark, kapalı otopark yer alıyor. 

Çiftçi Towers satılık!

Çiftçi Towers satılık fiyatları ise 2 milyon 119 bin dolar olarak veriliyor. Çiftçi Towers ödeme seçenekleri ve fiyatları ile ilgili detaylı bilgiler için satış ofisi ile iletişime geçebilirsiniz. 

Çiftçi Towers satılık!

Maslak Mecidiyeköy ve Beşiktaş'ın tam ortasında inşa edilen Çiftçi Towers adres bilgisi şöyle; Nisbetiye Mahallesi Barbaros Bulvarı No: 96 34340 Beşiktaş - İstanbul 

Firma Bilgisi: Türkerler Inşaat
Proje Bilgisi: Çiftçi Towers