Çiftçi Towers Zincirlikuyu

Çiftçi Towers Zincirlikuyu'da 25 bin metrekare alan üzerinde yükseliyor

Çiftçi Towers Zincirlikuyu

Çiftçi Towers Zincirlikuyu'da 25 bin metrekare alan üzerinde yükseliyor. Merak edilen Çiftçi Towers kimin? sorusunun yanıtı ise şöyle; Çiftçiler Holding ve Türkerler Holding tarafından inşa edilen Çiftçi Towers satılık daire sahibi olacaklara sauna, yürüyüş parkuru, güneşlenme terası, fitness merkezi, deniz manzarası, çocuk oyun alanları, açık yüzme havuzu, açık otopark, otopark, kafe ve güvenlik gibi ayrıcalıklar sunuyor. 

Çiftçi Towers projesinde toplam 288 adet daire yer alıyor. Çiftçi Towers satılık daire büyüklükleri ise 220 metrekareden başlıyor. Çiftçi Towers fiyat ları 2 milyon 119 bin dolar+KDV olarak veriliyor. Çiftçi Towers ödeme planı ve Çiftçi Towers daire fiyatları ile ilgili detaylı bilgiler için satış ofisi ile iletişime geçebilirsiniz.

Çiftçi Towers İstanbul TEM otoyoluna, Barbaros Bulvarı'na, Fatih Sultan Mehmet ve Boğaziçi köprüsüne ulaşım açısından avantajlı bir bölgede yükseliyor. Çiftçi Towers Zincirlikuyu'da konumlanıyor. Çiftçi Towers teslimlerinin 2016 yılının sonlarında yapılması bekleniyor. 

 

Proje Bilgisi: Çiftçi Towers