Çiftkurtlar’dan “Kırkkonak”lık ayrıcalık

Çiftkurtlar Grubu, ilk gayrimenkul projesi olan “Kırkkonak Tarabya” için uygun faiz ve cazip ödeme koşulları sunuyor

Çiftkurtlar’dan  “Kırkkonak”lık ayrıcalık

1 Kasım 2012 / emlakwebtv
Altmış yılı aşkın süredir otomotiv sektöründe iş yapan Çiftkurtlar Grubu, Beyaz İnşaat ile birlikte Tarabya’da geliştirdikleri Kırkkonak Tarabya için yeni bir kampanya düzenliyor. Peşinatsız ödeme imkanı sunulan kampanya kapsamında ayrıca yüzde 0,70 gibi uygun faiz oranları da bulunuyor. Toplam kırk adet lüks konuttan oluşan “Kırkkonak Tarabya” Boğaz’a yakınlığı, özel konumu ve mimarisiyle dikkat çekiyor.

Özellikle kentsel dönüşüm sürecinde değeri hızla artacak Tarabya’da, ikinci katlarından Boğaz’ı gören villalar, Adnan Kazmaoğlu tarafından tasarlandı. Şubat 2013’te teslim edilecek Kırkkonak Tarabya projesi, 11 bin metrekare alan üzerinde “Gözde”, “Güzide” ve “Nadide” adlı 3 ayrı tipte 8 bloktan oluşuyor. Daire büyüklüklerinin 170 ile 325 metrekare arasında değiştiği projede daire tipleri ise 3+1 ile 6+1 arasında değişiklik gösteriyor. Cazip faiz oranlarıyla peşinatsız ödeme kolaylığı sunulan Kırkkonak Tarabya’da fiyatlar 1 milyon 400 bin TL’den başlıyor.

Kırkkonak Tarabya’da, konutlarda akıllı ev teknolojisi, 24 saat güvenlik, kapalı devre kamera sistemi, açık ve kapalı otoparklar, yüzme havuzları, sauna ve fitness center da bulunuyor.
Proje hakkında detaylı bilgi almak için http://www.kirkkonaktarabya.com.tr/ adresine bakabilirsiniz.