Cihan İnşaat'ın Cityscape yüzü: Avrupark Bahçekent

Cihan İnşaat, bu yıl ilk kez Türkiye'de düzenlenecek olan Cityscape Fuarı'nda Avrupark Bahçekent projesinin lokasyon ve fiyat avantajlarına dikkat çekecek

Cihan İnşaat'ın Cityscape yüzü: Avrupark Bahçekent

Bu yıl ilk kez Türkiye'de düzenlenecek olan Cityscape Fuarı'na katılım kararı alan Cihan İnşaat, fuar kapsamında Avrupark Bahçekent'in tanıtımını yapacak ve projenin kalite, lokasyon ve fiyat avantajlarına dikkat çekecek. 

Cihan İnşaat Avrupark Bahçekent ile Cityscape'de
Bu yıl ilk kez 24-26 Mart tarihleri arasında İstanbul'da düzenlenecek olan Cityscape İstanbul'da Avrupark Bahçekent'i tanıtmaya hazırlanan Cihan İnşaat, projenin lokasyon ve fiyat avantajlarını anlatma fırsatı bulacak. Fuarla ilgili bir açıklamada bulanan Cihan İnşaat İş Geliştirme ve Pazarlama Müdürü Bengi Hışır, Avrupark'ın bölge ve fiyat avantajlarıyla fuarın gözdeleri haline geleceğini belirterek:

"Fuara Türkiye’nin ev sahipliği yapması onur verici. Biz de sektörün önemli oyuncuları olarak gerek ülkemizi gerekse projemizi en iyi şekilde uluslararası alıcılara tanıtmak için hazırlandık." ifadelerini kullandı. 

 

Cihan İnşaat'ın Cityscape yüzü: Avrupark Bahçekent

 

Yüzde 80'i yeşil alan olarak tasarlanan Avurapark Bahçekent, Kuzey Marmara Otoyol bağlantı yolları üzerinde yer alıyor. Yapımını yakında başlanacak olan metro hattına da 3.5 kilometre, banliyo tren hattına ise 1.2 kilometre uzaklıkta bulunan proje Bahçeşehir'e ise 5 dakikalık mesafede yer alıyor

Avrupark Bahçekent'e ödeme kolaylıkları: 319.000 TL'den başlayan fiyatlarla
Emlak Konut güvencesiyle inşa edilen Avrupark Bahçekent, 21 blok ve 1.394 adet konuttan oluşuyor. Yüksek inşaat ve işçilik kalitesi ile hazırlanan projede 1+1 tipindeki dairelerin satışı ise tamamlanmış durumda. Satışına devam eden konutlardan 2+1 tipinde olanların fiyatları ise 319.000 TL'den başlayacak. 

Cihan İnşaat tarafından Avrupark Bahçekent'ten ev almak isteyenler için hazırlanan kampanyada ise konut bedelinin yüzde 25'ini ödeyenlere geri kalan bedeli 36 aya kadar faiz ödemeden eşit taksitlerle ödeme imkanı sunuluyor. 

Firma Bilgisi: Cihan Inşaat
Proje Bilgisi: Avrupark Bahçekent