Cihan İnşaat'tan Hoşdere 5. Etap'a dev proje

Emlak Konut Hoşdere 5. Etap ihalesini 156 milyon 500 bin lira hasılat taahhüdü ile kazanan Cihan İnşaat, 5. Etap'a ticari üniteler ve üstünde rezidansların bulunduğu dev bir proje yapacak

Cihan İnşaat'tan Hoşdere 5. Etap'a dev proje

Emlak Konut Hoşdere 5. Etap ihalesini 156 milyon 500 bin lira hasılat taahhüdü ile kazanan Cihan İnşaat, 5. Etap'a ticari üniteler ve üstünde rezidansların bulunduğu dev bir proje yapacak. 

Bahçekent Hoşdere 5. Etap'ta ikinci projesini yapmak için hazırlanan Cihan İnşaat bir yandan da Avrupark Bahçekent projesinde inşaat ve satışa devam ediyor. İş Geliştirme ve Pazarlama Müdürü Bengi Hışır, projenin arsa satışı karşılığı toplam gelirinin 626 milyon lira, arsa satışı karşılığı şirket payı toplam gelirinin 156 milyon 500 bin lira ve arsa satışı karşılığı şirket payı gelir oranının yüzde 25 olduğunu söyledi. Avrupark Bahçekent projesinden ev alanların kar elde ettiğini söyleyen Hışır, yeni projede de kazan kazan ilkesi ile herkesin kazanacağını belirtti. 

Yabancı yatırımcılar için roadshow düzenlenecek 

Yeni yapılacak ticari üniteler ve konutlardan oluşacak proje için kapsamlı bir araştırma başlattıklarını söyleyen Hışır, her projede bir öncekinin üstüne nasıl çıkabiliriz düşüncesi ile yeni projelerini kurguladıklarını söyledi. Hışır sözlerine şöyle devam etti; ''Hoşdere 5.Etap projemiz kalitesi, sosyal donatıları ve çocuk oyun alanlarıyla örnek bir proje olacak. Altta ticari alanlar, üstte rezidansların olacağı yaklaşık 1000 üniteli dev bir proje planlıyoruz. Projemizi yabancı yatırımcılara tanıtmak için roadshow’larda düzenleyeceğiz. Yurtdışından önemli miktarda talep bekliyoruz. Şimdiden büyük yabancı alıcılar projemizle ilgilenmeye başladı”

Kolay ulaşımı ile öne çıkıyor

Tem otoyolu ve yeni yapılacak Kuzey Marmara Otoyol bağlantı yolları üzerinde yer alan Hoşdere 5.Etap projesi alanı planlanan metro hattı, banliyö tren hattı ve Bahçeşehir’e yakınlığı ile dikkat çekiyor.

Firma Bilgisi: Cihan Inşaat