Çilek, İSMOB 2014 ile yeni ülkelere giriş yapıyor

Çilek, İSMOB 2014 Fuarı’nda hem yurtiçi hem de yurtdışında yeni lokasyonlar için bir çok görüşme gerçekleştirdi

Çilek, İSMOB 2014 ile yeni ülkelere giriş yapıyor

17 Şubat 2014 / emlakwebtv
Çilek, özellikle yurtdışı pazarları için geçmiş yıllara oranla %30 daha fazla girişimci ile görüşmeler gerçekleştirerek, dünyanın birbirinden farklı lokasyonlarında yeni anlaşmalara imza attı. Çilek, Suudi Arabistan, Hindistan, İsrail, Ermenistan, İngiltere, Özbekistan, Afganistan, Katar ve Fildişi Sahilleri’nde yeni satış noktaları açacak.

Yurtiçinde 20 yeni girişimci
Çilek, 20’ye yakın yeni girişimci ile iş ortaklığı anlaşmaları yaptı. Doğu ve Güneydoğu illeri ağırlıklı olmak üzere birçok görüşme gerçekleştiren Çilek, yurtiçinde de geçen yıla oranla %30 daha fazla girişimci ile görüştü.

En çok ziyaret edilen stantlardan biri oldu
Strawberry, Fairy ve Mocha gibi yeni tasarımlarını da fuar katılımcıları ile buluşturan Çilek; Bi Concept, Black Pirate, Elegant ve Romantic gibi tescilli ürünleri ile de fuarın en çok ziyaret edilen stantlarından biri oldu.

Çilek: “fuar hedeflerimizi gerçekleştirdik”
Fuarda birçok hedeflerini gerçekleştirdiklerini ifade eden Çilek Yönetim Kurulu Üyesi Talha Çilek, özellikle yurtdışında gitmek istedikleri yeni ülkelerle anlaşmalar yaptıklarını belirtti. Talha Çilek; ‘hem İSMOB 2014 hem de 2014 yılı planlarımız arasında yeni ülkelere ulaşmak vardı. Fuarda gerçekleştirdiğimiz başarılı görüşmeler sonrasında çok önemli anlaşmalar gerçekleştirdik. Özellikle Suudi Arabistan’da 10’a yakın girişimci ile görüşmeler gerçekleştirerek, başarılı anlaşmalar yaptık. Çilek olarak dünya markası olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz’ dedi.

Firma Bilgisi: S Yapı