Çilek'ten Romantic bebek odası

Bebek odasının önde gelen markalarından Çilek, genç odası olarak çok beğenilen Romantic serisini bebek odası olarak uyarladı

Çilek'ten Romantic bebek odası

Bebek odasının önde gelen markalarından Çilek, genç odası olarak çok beğenilen Romantic serisini bebek odası olarak uyarladı. Beyaz ve klasik detayları sevenler için Romantic serisi minikler için özel olarak tasarlandı. 

Minik bebekleri masallardaki gibi odada uyusun isteyen ebeveynler için tasarlanan Romantic serisi, beyaz rengi ve klasik tarzdaki detaylar ile bebekler için huzurlu bir ortam sunuyor. 

Daha önce genç odaları için tasarlanan Romantic Serisi, Çilek müşterilerinden gelen taleple, bebek odası olarak uyarlandı. Klasik sevenlerin tercihi olan Romantic Serisi, büyüyen yatağı sayesinde uzun yıllar kullanım imkanı sunuyor. 

Çilek'ten Romantic bebek odası

Romantik serisi, bebek karyolası, şifonyeri, gardrobu, çamaşırlığı ve özel tasarım rafıyla bir bebek odasının her türlü ihtiyacını karşılıyor. Bebek güvenliğine uygun olarak tasarlanan karyolalara sahip olan Romantic, bebeklere huzurlu uyku ortamı sunuyor. 

Takıma ait şifonyerin üst kısmı, alt değiştirme alanı olarak kullanılıyor. Odaya ait konsept ile uyumlu raf odaya şıklık katan detaylardan biri. Romantic karyolanın altında bulunan ister çekmece ister yavru yatak olarak kullanılabilen kısım da yerden tasarruf sağlıyor. Kullanışlı gardrop ise çok gayıda giyim ve ev tekstil ürünü saklamak için oldukça geniş bir alan sunuyor. 

Firma Bilgisi: Çilek Mobilya