Çimento seramikle buluşuyor

Yurtbay Seramik, son yılların popüler dokularından biri olan çimentoyu seramikle buluşturuyor

Çimento seramikle buluşuyor

Yurtbay Seramik, son yılların popüler dokularından biri olan çimentoyu seramikle buluşturuyor. Özellikle mimarların vazgeçemediği çimento yüzey, Cemento Serisi’nde öne çıkarken betondan ilham alan Form Serisi ile mükemmel bir bütünlük sağlıyor.

Beyaz, gri, bej, oksit, antrasit olmak üzere beş farklı renk alternatifiyle hazırlanan Cemento Serisi; üstün yüzey dayanıklılığı ve mat natural dokunuşu sayesinde iç-dış mekân zemin ve duvar kaplamalarında başarılı dekorasyon imkânı sağlıyor. Seri; 45x90 cm., 60x60 cm. ebatlarında satışa sunuluyor. 

Betonun doğal görünümü ve dokusunun seramiğe aktarıldığı mat yüzeyli Form Serisi de 60x60 cm. ebatlarında, gri rengiyle duvar, zemin ve dış cephe kullanımına uygun olarak yaşam alanlarına değer katıyor.

Cemento ve Form Serileri; ofis ve restoranın yanı sıra, havaalanı gibi dış mekanlara, konut ve rezidans projelerine uzanan çok geniş bir kullanım yelpazesine kusursuz uyum sağlıyor.

Son dönem dekorasyonda sıklıkla tercih edilen çimento ve beton görünümlü modeller, Yurtbay Seramik’in yeni koleksiyonunda en doğal hali ile yerini alıyor.