Çınarlı Bahçe’de son konutlar

Ağustos 2013’te teslimine başlanan ve İş GYO’nun imzasını taşıyan modern ve özgün bir sayfiye projesi olan Çınarlı Bahçe Tuzla projesinde son konutlar ev sahiplerini bekliyor.

Çınarlı Bahçe’de son konutlar

19 Mart 2014 / Posta Gazetesi

Ağustos 2013’te teslimine başlanan ve İş GYO’nun imzasını taşıyan modern ve özgün bir sayfiye projesi olan Çınarlı Bahçe Tuzla projesinde son konutlar ev sahiplerini bekliyor.Çınarlı Bahçe Tuzla, E–5 Karayoluna ve yeni yapılacak Tuzla Marina projesine yaklaşık 3 km. Marmaray Tuzla İstasyonu’na ise 300 m mesafede konumlandı.

Çınarlı Bahçe’de sınırlı sayıdaki daire seçenekleri için projeye özel ödeme seçenekleriyle vade farksız taksit ve indirim olanakları sunuluyor. Toplam daire bedelinin %50 ve üzerindeki kısmının peşin ödenmesi halinde %2,5 oranında indirim uygulanıyor, kalan tutar ise yıl sonuna kadar vade farksız olarak 5 eşit taksitle ödenebiliyor. Daire bedelinin tamamının peşin ödenmesi halinde ise indirim oranı %4,5 seviyelerine çıkıyor. Çınarlı Bahçe Tuzla’nın avantajlı fiyatları 1 Nisan 2014 tarihine kadar geçerli. 

Proje Bilgisi: Çınarlı Bahçe