Citron Bodrum Evleri

Citron evleri Bodrum da Önderler İnşaat' ın hayata geçirdiği bir projedir

Citron Bodrum Evleri

Citron evleri Bodrum da Önderler İnşaat' ın hayata geçirdiği bir projedir. 5020 m2 alana inşa edilmiş 20 evden oluşmaktadır. 3+1 olan evler 103 m2 dir. 83 m2 lik alan kapalı, 20 m2 lik alan ise açık alan olarak tasarlanmıştır.

Citron Bodrum Evleri özellikleri
Citron evleri denize 400 metre mesafededir. Citron evleri sel tehlikesine karşı yükseltilmiş radyo temeller üzerine kurulmuştur. Çatı ve teraslarda ısı ve su yalıtımı sistemleri bulunmaktadır. Taş, thistone ve ahşap dış cephe kaplamaları yapılmıştır. Özel bahçe peyzajı yapılmıştır. 80 m2 ortak havuzu mevcuttur. Özel otoparkları bulunmaktadır. Evlerde laminant parke ve seramik zeminler mevcuttur. Mutfak ankastre ürünlerle döşenmiştir. Konutlarda split klimalar mevcuttur.Güneşlenme terası,125 m2 lik yarı olimpik yüzme havuzu bulunmaktadır. Yeşillikle iç içe olan bu evlerin etrafı meyve bahçeleriyle donatılmıştır. Sporla iç içe bir hayatın sürülmesi için tasarlanmış sağlıklı bir yaşamın kapılarını ev sahiplerine açıyor. Şehrin stresinden uzaklaşıp sakin bir hayat sürmek için tasarlanmış modern evlerdir.

Citron Bodrum Evleri fiyatı
Günlük hayatın doğayla birlikte yaşanmasını sağlayan Citron evlerine sahip olmak için banka kredisi kullanılabiliyor. Citron evleri' nin bahçe kat konutlarının fiyatları 395.000 TL üst kat konutların fiyatları ise 345.000 TL dir.

Adres ve İletişim Bilgileri
Önderler İnşaat A.Ş: Atatürk Bulvarı No 210/D Konacık Bodrum 48400 Muğla
Telefon: 0532 653 07 44
E Posta: info@citronbodrum.com

Proje Bilgisi: Bodrum Evleri