City Ambiance Projesi

City Ambiance Projesi 6 bin metrekare arsa alanı üzerinde Tosunoğlu Grup tarafından inşa ediliyor

City Ambiance Projesi

City Ambiance Projesi Çekmeköy'de yer alıyor. City Ambiance Projesi 6 bin metrekare arsa alanı üzerinde Tosunoğlu Grup tarafından inşa ediliyor. City Ambiance Projesinde 1+1, 2+1 ve 3+1 daire tipleri bulunuyor. City Ambiance 4 blok şeklinde tasarlanıyor. Hemen  teslim edilen City Ambiance Projesinde daire büyüklükleri 53 metrekare ile 163 metrekare arasında değişiyor.

City Ambiance Sabiha Gökçe Havalimanı'na 20-25 dakika uzaklıkta, Özyeğin Üniversitesi'ne 2 kilometre mesafede yer alıyor. Çekmeköy Aldemdağ bölgesinde inşa edilen City Ambiance Projesi butik bir proje olarak tasarlanıyor.

City Ambiance toplam 69 adet daireden meydana geliyor. City Ambiance kiralık daire fiyatları 800 TL'den, satılık daire fiyatları ise 225 bin TL'den başlangıç gösteriyor. City Ambiance Projesinden ev sahibi olmak isteyenler banka kredisi kullanabiliyor.

City Ambiance özellikleri arasında ise açık ve kapalı yüzme havuzu, açık ve kapalı otopark, spor alanları, sosyal tesis, çocuk oyun alanları, çocuk yüzme havuzu, sauna, güneşlenme terası, güvenlik yer alıyor.

City Ambiance adres bilgileri: Alemdağ Çatalçeşme Mh. Mehmetçik Cd. No:1 Çekmeköy / İstanbul

City Ambiance telefon numarası: 0 216 364 70 46

Firma Bilgisi: Tosunoğlu Grup
Proje Bilgisi: City Ambiance