City Center Esenyurt nerede?

City Center Esenyurt, Özyurtlar AŞ tarafından inşa edilmekte olup, merkezi konumda yer almaktadır

City Center Esenyurt nerede?

6 Şubat 2014 / Emlakwebtv
170 milyon dolarlık yatırımla İstanbul Esenyurt’ta hayata geçirilen City Center projesi, 250 home – Office ve 175 adet ofisten meydana geliyor. Özyurtlar AŞ. projesi olan City Center projesinde 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri bulunuyor. Bu daire büyüklükleri de 80 ve 180 metrekare arasında değişiyor.
City Center ödeme planı Haziran ayına kadar lansmana özel, 0 peşinat ve 36 aya kadar vade farksız eşit taksitli satış imkanı sunuluyor. City Center’da son 28 home - office daire metrekaresi 2 bin 300 dolardan başlayan fiyatlarla satılıyor. Projede yüzde 1 KDV oranı uygulanıyor.

130 mağazanın yer aldığı 64 bin metrekarelik alışveriş merkezine de yer verilen City Center projesinde bulunan 50 home-office daireyi geçtiğimiz günlerde Kuveytli OSSOS Business satın aldı. City Center teslimleri ise gelecek yıl yapılması planlanıyor.

City Center Konutları’ndan ev sahibi olanlara da fitness merkezi, sauna, buhar odası, yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, dinlenme alanları, spor alanları, kapalı otopark gibi hizmetler sunuluyor.

City Center nerede?
İstanbul Avrupa Yakası Esenyurt ilçesinde yer alan City Center adres bilgileri şöyle: Namık Kemal Mah. Doğan Araslı Cad. Esenyurt.

City Center iletişim bilgileri
Telefon: 0212 450 25 61
Web adresi: www.citycenteresenyurt.com

Proje Bilgisi: City Center