City Center, karma proje konseptinde çığır açıyor

Türkiye’de ve dünyada bir ilke imza atan Özyurt A.Ş. kamu binaları, rezidans daireleri, ofis alanları ve alışveriş merkezini City Center projesiyle bir araya getiriyor

City Center, karma proje konseptinde çığır açıyor

21Mayıs 2013 / emlakwebtv
Hazır beton endüstrisi, taş ocağı işletmeciliği, asfalt üretimi, inşaat taahhüt işleri, kamu projeleri gibi alanlarda faaliyet gösteren Özyurt A.Ş., Esenyurt’ta birçok anlamda ilkleri taşıyan bir projeye imza atıyor.

City Center, hayata geçiriliyor
21 Mayıs salı günü lanse edilen City Center, Esenyurt Belediyesi ile kat karşılığı modeliyle hayata geçiriliyor. 200 bin metrekare inşaat alanına sahip proje bünyesinde hükümet konağı, belediye binası, ilçe emniyet binası, rezidans, ofis blokları ve alışveriş merkezi yer alacak.

City Center, Esenyurt’un en kapsamlı projesi olarak öne çıkıyor
Arsa hariç 170 milyon dolarlık bir yatırımla hayata geçirilen City Center, Esenyurt’un en kapsamlı projesi olarak öne çıkıyor. 80 ve 180 metrekare arasında değişen 250 rezidans dairenin ve 175 adet ofisin yer aldığı projede, avantajlı ödeme planlarıyla daire sahibi olmak mümkün.

Her zevke hitap edecek şekilde tasarlanan, 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçeneklerinin sunulduğu City Center, metrekaresi 1.750 dolardan başlayan fiyatlarla ve %1 KDV avantajı ile satışa sunuldu.

Esenyurt’un yeni merkezi olacak
City Center, bünyesinde yer alan kamu binalarıyla bölgenin yeni merkezini oluşturacak. 130 mağazanın yer aldığı 64 bin metrekarelik alışveriş merkezinin de bulunduğu proje Esenyurt’tun en hareketli noktası olacak.

Projede Haziran ayı sonuna kadar lansmana özel, 0 peşinat ve 36 aya kadar vade farksız eşit taksitli satış imkanı sunuluyor. Bölgenin merkezinde konumlandırılan proje, donatılarıyla Esenyurt’un en haraketli noktasını oluşturacak.

Dünyada bir ilki gerçekleştiriyor
Dünyada ilk kez kamu binaları, rezidans daireleri ve alışveriş merkezini bir araya getiren City Center, karma proje konseptinde çığır açan bir düzen oluşturuyor. Mimarisinde Tures Mimarlık – Dr. Mehmet Alper’in imzasını taşıyan proje, ofis alanları için de büyük avantajlar sunuyor.

Daire seçenekleri ve ofis çözümleriyle her zevke hitap eden projede, deluxe ofis ve Premium ofis tipleriyle lüks donatılara sahip ofis blokları oluşturuluyor.

Kamu binalarına yakınlığıyla ofisler için bir çok anlamda kolaylık oluşturan proje, şirketlerin tüm işlerini en hızlı şekilde yürütülebilmesine olanak sağlıyor. İnşaatı hızla süren ve %40 tamamlanma oranına erişen proje 2014 yılında tamamlanacak.

Proje, tüm donatılarıyla bölgenin değerini yukarıya taşıyor
Proje bünyesinde yer alan sosyal yaşam alanları ve spor alanlarıyla da keyifli bir site yaşamı sunan proje, tüm donatılarıyla bölgenin değerini yukarıya taşıyor.

Ulaşım açısından da avantajlı bir noktaya sahip
Esenyurt’un merkezinde konumlanarak ulaşım açısından da avantajlı bir noktaya sahip olan proje, E5 Karayoluna’na 5 dk., TEM Otoyolu’na 5 dk., Atatürk Havalimanı’na 12 dk.3. boğaz köprüsü çevre yoluna ve 3. Havalimanına 15 dakika mesafede bulunuyor.


Özyurt İnşaat hakkında detaylı bilgi için :www.ozyurtas.com.tr

Proje Bilgisi: City Center