Cityscape Turkey başladı

Dünyanın 7 ülkesinden 67 katılımcının yer alacağı Cityscape Turkey bugün başladı. Dev etkinliğe dünyanın 50 ülkesinden binlerce ziyaretçinin katılımı bekleniyor

Cityscape Turkey başladı

Dünya gayrimenkul sektörünün gözünün bir kez daha Türkiye'ye çevrilmesine neden olan Cityscape Turkey bugün start aldı. Fuara dünyanın 7 ülkesinden 67 katılımcı firma katılacak.

Cityscape Turkey bugün başladı
Türkiye, uluslararası gayrimenkul fuarı Cityscape Turkey kapsamında binlerce ziyaretçiyi ağırlamaya başladı. Ön kayıt döneminde 1.000 kişilik yabancı ziyaretçi için yer ayrılan etkinlikte gayrimenkul firmaları uluslararası yatırımcıya yeni projelerini ve hayata geçirilmiş olan projelerdeki kampanyalarını tanıtma fırsatı bulacak. 

Cityscape fırsatlarla geliyor
Bugün başlayan ve 26 Mart'a kadar sürmesi beklenen Cityscape Fuarı'nda çok sayıda yerli firmanın yeni projelerini ilk kez kamuoyuna tanıtması bekleniyor. Bu firmalar arasında Global Yatırım Merkezi lansmanı ile API Grup ve Metropol İNşaat da bulunuyor. Diğer taraftan DKY İnşaat, Ege Yapı, Eston İNşaat, Ofton İnşaat; PNR Yapı, Siyahkalem, Sur Yapı ve TGP gibi firmaların yanı sıra AKS Grup, Delta İzsiz İNşaat ve Alfallicance'nin de bireysel ziyaretçilere önemli indirimler sunması bekleniyor. 

Cityscape Turkey başladı

2002 yılında ilk kez Dubai'de düzenlenen ve uluslararası yatırımcının büyük ilgisiyle karşılaşılan Cityscape'nin sekizinci şehir etkinliği olan Cityscape Turkey, 7 bin metrekarelik alan üzerinde gerçekleşecek. 

Cityscape Fırsatları hakkında ayrıntılı bilgi için tıklayın...