Cityscape Turkey'e yooistanbul imzası

Digicom Grup şirketlerinden Say Yapı imzasıyla inşa edilen yooistanbul’un lansmanı Cityscape Turkey kapsamında gerçekleşti

Cityscape Turkey'e yooistanbul imzası

Digicom Grup şirketlerinden Say Yapı Teknoloji tarafından inşa edilen yooistanbul için geri sayım başladı. Proje, dünyanın en önemli fuarlarından biri olarak gösterilen Cityscape’nin İstanbul ayağı kapsamında gerçekleşen lansmanıyla büyük bir ilgi odağı haline geldi.

Hedef 2016 sonuna kadar yüzde 70 satış
yooistanbul’un fark yaratan projelerden biri olarak Cityscape Fuarı’nda yoğun bir ilgiyle karşılandığını söyleyen Digicom Gayrimenkul Grup Başkanı Işık Gökkaya da proje için geri sayımın başladığını vurguladı. Projenin eşsiz konusu ve sahip olduğu özelliklerle gördüğü ilgiye değer bir proje olduğunu vurgulayan Gökkaya:

“Projenin kuşkusuz en önemli özelliği yatay bir mimariye sahip olması. Uzun kulelerin arasında boğulmak istemeyen, Boğaz manzarasını, gerçek İstanbul’u özleyenler için ayrıcalıklı bir yaşam sunuyoruz. Projede bizim için Nisan-Eylül ayları oldukça önemli…” dedi.

Projedeki satış hedeflerinin 2016 yılı sonuna dek yüzde 70 olarak açıklayan Işık Gökkaya, İstanbul’a yatırım yapmak isteyen yabancılardan da önemli oranda talep aldıklarını vurguladı.

Metrekare fiyatları 8 bin TL’den başlıyor
Projede satış fiyatlarının ise metrekare başına 8-12 bin dolar olduğunu söyleyen  Gökkaya: “İstanbul’un iki kıtayı birleştiren eşsiz metropol özelliği, yatırım değerini daha da yükseltecek…” ifadelerini kullandı.

 

Firma Bilgisi: Say Yapı
Proje Bilgisi: Yooistanbul