Çizmeci Konsept

Çizmeci Konsept

Çizmeci Konsept projesi Çizmeci Grup güvencesiyle İstanbul Çekmeköy'de inşa ediliyor. 14 bin metrekare alan üzerinde yükselen Çizmeci Konsept 2+1 ve 3+1 konut tiplerinden meydana geliyor. Çizmeci Konsept satılık daire büyüklükleri 100 metrekare ile 130 metrekare arasında değişiyor. 

Toplam 200 adet dairenin yer aldığı Çizmeci Konsept projesinin daire sahiplerine sunduğu sosyal imkanlar içerisinde; açık yüzme havuzu, basketbol sahası, çocuk oyun alanları, çocuk yüzme havuzu, fitness merkezi, futbol sahası, kapalı otopark, kapalı yüzme havuzu, sauna ve voleybol sahası yer alıyor. Üç etaptan oluşan Çizmeci Konsept ilk etabında 82, ikinci ve üçüncü etabında ise 60 daire bulunuyor.

Çizmeci Konsept fiyatları 305 bin lira ile 456 bin lira arasında değişmesi bekleniyor. Çizmeci Konsept projesinde daireler banka kredisi için uygun. Çizmeci Konsept projesi ile ilgili detaylı bilgiler için satış ofisini arayabilirsiniz. 6 bloğun yer alacağı Çizmeci Konsept projesi daire özellikleri arasında ankastre beyaz eşya, merkezi ısıtma, balkon ve ısı pay ölçer bulunuyor. 

Çizmeci Konsept Çekmeköy'de konumlandırılıyor. Çizmeci Grup tarafından hayata geçirilen Çizmeci Konsept Üsküdar - Çekmeköy metro güzergahında yer alıyor. 3. köprü bağlantı noktasında yükselen projenin yüksek prim yapması bekleniyor. Projenin ilk etabı hazır durumda.

Çizmeci Konsept adres bilgisi : Taşdelen Mah. Turgut Özal Bulvarı Atabey Cad. NO: 6 Çekmeköy / İstanbul
Çizmeci Konsept iletişim bilgileri
Telefon: 0532 691 91 44
Web: http://www.cizmecikonsept.com/
E-posta adresi : info@cizmecikonsept.com

Firma Bilgisi: Çizmeci Grup
Proje Bilgisi: Çizmeci Konsept