CK Residence Kağıthane daire fiyatları 435 bin TL’den başlıyor!

Ön talep toplama sürecinin ardından satışları başlayan CK Residence Kağıthane projesinde daire fiyatları minimum 435 bin TL’den başlangıç gösteriyor

CK Residence Kağıthane daire fiyatları 435 bin TL’den başlıyor!

CK Residence Kağıthane, Pürtaş A.Ş. tarafından Merkez Mahallesi, Kemerburgaz Caddesi üzerinde inşa ediliyor. Satışları başlayan projede daire teslimlerinin 2017 yılının Mayıs ayında yapılması hedefleniyor.

Tamamı 2+1 tipinde tasarlanan CK Residence Kağıthane projesinde dairelerin büyüklüğü 75 metrekare, 88 metrekare ve 93 metrekare olarak belirleniyor. Projede her daireye ait kapalı otopark alanına yer veriliyor.

Toplam 70 adet daireden meydana gelen CK Residence Kağıthane projesinde dairelerin fiyatı minimum 435 bin TL’den başlıyor, maksimum 520 bin TL’ye kadar yükseliyor. Projede yüzde 1 oranında KDV uygulanıyor.

CK Residence Kağıthane projeden daire satın almak için tutarın tamamı peşin ödenebiliyor. Ya da bir miktar peşinat veriliyor, geriye kalan tutar için banka kredisi kullanılabiliyor.

Satış faaliyetleri Century 21 Sinerji Ofisi tarafından yürütülen CK Residence Kağıthane’nin ayrıcalıkları içerisinde; sosyal tesis alanları, fitness salonu, sauna, jakuzi, iki adet asansör, ısı ve ses yalıtımı sistemi bulunuyor.

Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’ne de yakın mesafede olan CK Residence Kağıthane projesi; Tem otoyolu ve Seyrantepe metro istasyonuna 5 dakika, Maslak’a 5 dakika, Etiler’e 10 dakika, Taksim’e 15 dakikalık uzaklıkta.

Firma Bilgisi: Pürtaş A.Ş.
Proje Bilgisi: CK Residence Kağıthane