CK Residence Kağıthane için ön talep toplanıyor!

İstanbul Avrupa Yakası’nda yükselecek olan CK Residence Kağıthane projesi için ön talep toplama süreci başladı…

CK Residence Kağıthane için ön talep toplanıyor!

Pürtaş A.Ş. tarafından İstanbul Avrupa Yakası’nın Kağıthane ilçesine bağlı Merkez Mahallesi, Kemerburgaz Caddesi üzerinde hayata geçirilen CK Residence Kağıthane projesi için ön talepler alınmaya başlandı.

Önümüzdeki günlerde satışa sunulması beklenen CK Residence Kağıthane projesinin 2017 yılının Mayıs ayında tamamlanması ve sahiplerine teslim edilmesi hedefleniyor.

Her daireye ait kapalı otopark alanına yer verilen CK Residence Kağıthane projesinin alıcılarına sunduğu ayrıcalıklar içerisinde; sosyal tesis alanları, fitness salonu, sauna, jakuzi, iki adet asansör, ısı ve ses yalıtımı sistemi bulunuyor.

Tüm dairelerin 2+1 tipinde tasarlanan CK Residence Kağıthane projesinde dairelerin büyüklüğü ise 75 metrekare, 88 metrekare ve 93 metrekare olarak farklılık gösteriyor.

CK Residence Kağıthane; Tem otoyolu ve Seyrantepe metro istasyonuna 5 dakika, Maslak’a 5 dakika, Etiler’e 10 dakika, Taksim’e 15 dakikalık uzaklıkta. Aynı zamanda Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’ne de yakın mesafede konumlanıyor.

Firma Bilgisi: Pürtaş A.Ş.
Proje Bilgisi: CK Residence Kağıthane