Clarion Hotels & Suites ne zaman açılıyor?

Clarion Hotels & Suites İstanbul'da bu ay içinde açılıyor

Clarion Hotels & Suites ne zaman açılıyor?

18 Haziran 2014 / Emlakwebtv
Clarion Hotels & Suites İstanbul, şehrin kalbi Şişli’ de, dünyanın önde gelen otel zinciri Choice Hotels International’ ın en üst segmenti olan Clarion markası ile Türkiye’ ye geliyor. Choice Hotels International’ in en iyi markası Clarion Hotels & Suites, zerafet ve minimalizmin buluştuğu şık odalarında ve suitlerinde sunduğu ayrıcalıklarla, elit konuklarını ağırlamaya hazırlanıyor. Choice Hotels Başkan Yardımcısı Mark Pearce, Türkiye’ deki ilk Choice markasını, özel konumu, modern duruşu ve dünyanın en önemli metropollerinden biri olması nedeni ile İstanbul’ da açıyor olmaktan ötürü çok heyecanlı ve mutlu olduklarını belirtti.

Uluslararası Choice Otelleri konaklayanlarına sunduğu exclusive hizmete ek olarak, dünya genelinde 20 milyon üyesi ile turizm sektöründe en hızlı büyüyen program olan “Choice Privileges Rewards” ı hayata geçirerek konuklarını puan toplama sistemi ile ödüllendiriyor. Clarion Hotels & Suites İstanbul Şişli, 135 modern otel odası ve uzun dönem konaklanabilecek 45 geniş suiti ile Şişli’ de elit bir konfor vaadediyor. Yüksek standartlardaki suitleri içerisinde yer alan yatak odası, oturma odası, mutfak, banyo ve balkonu ile konuklarına ev hissiyatını yaşatarak konforlu ve lüks bir konaklama imkanı sunuyor. Clarion Hotel, iş dünyasına ve sanatsal faaliyetlere kolay ulaşım sunan özel konumu ile konaklayanlarının vazgeçilmezi haline gelecek.

Clarion Hotels & Suites İstanbul Şişli’ de konuklara özel ayrıcalıklar bunlarla da sınırlı kalmıyor
Clarion Hotels ve Suites İstanbul Şişli, tüm dünyada edindiği tecrübelerle, toplamda 200 kişi kapasiteli lobby lounge’ u ve restoranında, değişik lezzetleri ve eşsiz sunumları ile konuklarına unutulmayacak keyifli anlar yaşatacak. Otel, İstanbul’ un keyfini çıkarmak isteyen misafirlerinin yanısıra 200 kişi kapasiteli, birbirine bağlanabilen 3 farklı toplantı salonu ile toplantı turizmine de hizmet vermeyi hedefliyor. Clarion Hotels & Suites İstanbul Şişli, hizmet çeşitliliğini, 24 saat oda servisi, saunalı spa bölümü, masaj odası, kuaförü, modern spor salonu ve 150 araba kapasiteli kapalı oroparkı ile zenginleştiriyor.

Choice Hotels International Hakkında; Uluslarası Choice Otelleri çatısı altında dünya genelinde 6300’ den fazla otel yer alıyor. Uluslararası otel zincirine ait Comfort Inn, Comfort Suites, Quality, Sleep Inn, Clarion, Cambria Suites, MainStay Suites, Suburban Extended Stay Hotel, Econo Lodge ve Rodeway Inn otelleri dünya üzerinde birçok ayrıcalıklı konuğu ağırlıyor. Uluslararası otel zincirinin halihazırda devam eden projeleri arasında ise, Amerika Birleşik Devletleri’ nde 398, 15 farklı ülkede ise 95 otel konuklarına eşsiz konaklama imkanı sunmak üzere hazırlanıyor.