Clearim WC kolay temizlik imkanı sağlıyor

CleaRim WC teknolojisi ile banyolarda temizliği kolay hale getirirken maksimum düzeyde hijyen sağlıyor

Clearim WC kolay temizlik imkanı sağlıyor

Tasarımları, kalitesi ve fonksiyonel yaklaşımları ile banyolarda İtalyan tarzını en iyi şekilde yansıtan İtalyan ISVEA, klozetler için geliştirdiği CleaRim WC teknolojisi ile banyolarda temizliği kolay hale getirirken maksimum düzeyde hijyen sağlıyor. Evler ve genel kullanım alanlarındaki klozetlere uygulanacak bu teknoloji ile ISVEA, hem daha şık ve temiz hem de daha sağlıklı banyolar sunuyor.

Standart klozetlerdeki sağlığa zararlı organizmalar üremesine ve kir birikmesine neden olan kanalı ortadan kaldırdığı için mikrop ve kalıntı bırakmadan üst düzey temizlik ve kusursuz hijyen sağlayan CleaRim WC özelliği ev hijyenine yeni bir boyut getiriyor. Temizlik malzemeleri hazne içindeki kanala ulaşamadığı için dezenfekte etmesi zor olan klozetlerde teknolojiyi ve tasarımın inceliğini CleaRim WC özelliği sayesinde bir araya getiren ISVEA, her banyoya uyum sağlayabilecek yeni nesil klozetleri tüketicilerin beğenisine sunuyor.

Şikayetlerine son
Bayanların, banyolarda en çok şikayet ettikleri ve derinlemesine temizliğinden endişe duydukları bu nedenle aşırı temizlik maddesi kullandıkları klozetler hijyen problemi nedeniyle birçok hastalığa da davetiye çıkartıyor. ISVEA Bplus serisi klozetlere uygulanan CleaRim WC teknolojisi, kanalsız hazne özelliğinin yanı sıra vortex su çıkışı ve monoblok su yönlendirici özellikleri ile de daha az deterjan tüketimi ve daha kısa sürede temizlik imkanı verirken, sağladığı tasarrufla çevreci özelliğini de ortaya koyuyor.

Genel kullanım alanlarına dikkat
Sadece ev değil okul, hastane, otel, ofis plazaları ve benzeri tüm genel kullanım alanlarında da klozet temizliği son derece önemli. İnsan sirkülasyonun yoğun olması nedeniyle problem yaşanan bu tür alanlarda, ISVEA’nın sunmuş olduğu CleaRim WC teknolojisi; hem kolay temizlik hem de daha hijyenik ve sağlıklı bir ortam sağlıyor.

Clearim WC