CNR Emlak Fuarı için geri sayım

CNR Holding, 28 milyar lirayı aşan pazar büyüklüğü ile ekonominin yükselen yıldızı emlak sektörünün önde gelen aktörlerini Emlak Fuarı’nda buluşturuyor.

CNR Emlak Fuarı için geri sayım

04.12.2013 / Posta Gazetesi

CNR Holding kuruluşlarından Sine Fuarcılık tarafından organize edilen ve emlak sektörünün lideri Toplu Konut İdaresi (TOKİ) tarafından desteklenen Emlak Fuarı 5-8 Aralık 2013 tarihleri arasında gerçekleştirilecek. “Emlak 2013 – Konut, İşyeri, Satınalma, Kiralama ve Finansman Fuarı”, TOKİ’nin yanısıra, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Emlak Konut GYO ile Tabu ve Kadastro Genel Müdürlüğü tarafından da destekleniyor.

Tema İSTANBUL ilk kez görücüye çıkacak

Türkiye'nin mega karma projesi TemaİSTANBUL, Emlak 2013 Fuarı ile gayrimenkul sektörünün vitrininde ilk defa yer alacak. Emlak 2013'ün en büyükleri arasında yer alan ve tek proje tanıtımı ile öne çıkan Tema İSTANBUL standı, fuar girişinde ziyaretçileri karşılayacak. Emlak 2013'te Tema İSTANBUL standında, ziyaretçiler için fuara özel çok önemli sürpriz avantajlar da sunulacak.

Prestige Konakları’ndan hediye

Üsküdar’da hayat verilen Prestige Konakları’da fuarda yer alacak projelerden biri. CNR Expo Emlak Fuarı’nda bir ilki gerçekleştirmeye hazırlanan projede, fuar standına gelen herkese sadece 4 konak için her dairede 400 bin euro değerinde tefrişat ve KDV bedeli hediye edilecek.