CNR Emlak Fuarı'nda yabancılara proje satışı devam ediyor

Dünyanın çeşitli yerlerinden gelen yabancı yatırımcıları ağırlayan CNR Emlak Fuarı 2015 bir çok projenin yabancıya satışına ev sahipliği yapıyor

CNR Emlak Fuarı'nda yabancılara proje satışı devam ediyor

Dünyanın çeşitli yerlerinden gelen yabancı yatırımcıları ağırlayan CNR Emlak Fuarı 2015 bir çok projenin yabancıya satışına ev sahipliği yapıyor.

Trabzon'da Kasır Yapı tarafından hayata geçirilen ve yüzde 40'ı tamamlanan Blue Green Projesi, 70 milyon dolara Suudi Arabistanlı Almassoud Yatırım ve İnşaat Şirketi'ne satıldı. 

CNR Emlak Fuarı'nda yabancılara proje satışı devam ediyor

Anlaşma imzalandı

İnşaat ve emlak sektöründen dev projelerin yer aldığı fuar 8 Kasım'da sona erecek. Yabancı yatırımcıların ilgisinin yoğun olduğu CNR Emlak 2015 Fuarı'nda Kasır Yapı ile Almassoud Yatırım ve İnşaat Şirketi arasında satış anlaşması imzalandı. 

Suudi Arabistanlı firmaya satılan proje ile ilgili bilgi veren firma yetkilisi Kadir Değirmenci : "CNR Emlak Fuarı'nda 110 dönüm alanda, 610 konuttan oluşan Blue Green Projemizi 70 milyon dolarlık bir bütçe ile Suudi Arabistanlı  Almassoud Yatırım ve İnşaat Şirketi'ne sattık. Trabzon'daki yüzde 40'ını tamamladığımız yapım aşamasında olan konutlar, tam Arapların yaşam alanlarındaki beklentilerini karşılayacak şekilde yeşil doğanın içerisinde deniz manzaralı bir alanda  inşa ediliyor." dedi.