CNR Emlak Fuarı'nda "Yaşayan İstanbul" sürprizi

İstanbul Ticaret Odası tarafından hazırlanan "Yaşayan İstanbul Maketi" CNR Emlak Fuarı ziyaretçilerinden büyük ilgi görüyor

CNR Emlak Fuarı'nda

Emlak sektörünün önde gelen firmalarının dev projeleriyle yer aldığı CNR Emlak 2015 Konut, İşyeri Satınalma, Kiralama ve Finansman Fuarı bugün başladı. Türkiye'ye yakın coğrafyada yer alan konut, iş yeri, alışveriş merkezi yatırımcıları ile katılımcı firmaları bir araya getiren etkinlikte Kiptaş, Ofton, Babacn Grup, Erkan Group, Vadi Şehir ve Fuzul Yapı gibi sektörün önde gelen aktörleri boy gösteriyor.

Bugün açılan ve 8 Kasım'a kadar sürecek olan CNR Emlak Fuarı'nın sürprizi İstanbul Ticaret Odası tarafından hazırlanan Yaşayan İstanbul Maketi oldu. Daha önce uluslararası etkinliklerde sergilenen makete CNR Emlak Fuarı ziyaretçileri tarafından büyük ilgi gösterildi. 

İstanbul 96 metrekarelik makete sığdırıldı
Yüzölçümü 5 bin 300 kilometre kare olan İstanbul'u, 96 metrekarelik makete sığdıran İstanbul Ticaret Odası, 5 dakikalık zaman diliminde gerçekleştirilen şovlarla yerli ve yabancılara görsel bir şölen sunmayı sürdürüyor. İstanbul Ticaret Odası'nın İstanbul'un tanıtımı amacıyla yaptırdığı Yaşayan İstanbul Maketi, şehrin gece ve gündüzünü, boğazda yüzen gemisine kadar uzanan ayrıntılarıyla resmediyor. Makete yerli ve yabancı ziyaretçilerin büyük ilgi gösterdiği belirtiliyor. 

5 bine yakın katılımcı beklentisi
Her bütçeye uygun konut ve işyerlerinin sergilendiği fuarda ziyaretçilere özel kampanyalar da yürütülüyor. Fuar kapsamında ziyaretçiler, özel projeleri aynı anda görüp değerlendirme imkanına kavuşurken, bankalardan da en uygun krediyi seçme şansı elde ediyor. 8 Kasım'a kadar süren etkiniğin 5 bin kişi tarafından ziyaret edilmesi bekleniyor