Code İstanbul adres bilgileri

İstanbul Avrupa Yakasında yer alan Code İstanbul Bahçelievler'de yükseliyor

Code İstanbul adres bilgileri

Code İstanbul adres bilgilerinden önce proje özelliklerine bakalım. Code İstanbul'da 2+1, 3+1, 4+1 daire tipleri bulunuyor. 7 bin metrekare arsa alanı üzerinde konumlandırılan Code İstanbul daire büyüklükleri 143 metrekare ile 186 metrekare arasında değişiyor.

Code İstanbul Yazıcıoğlu İnşaat tarafından hayata geçiriliyor. Code İstanbul toplam 90 adet daireden meydana geliyor. 1 blok şeklinde tasarlanan Code İstanbul'da yüzde 85'i yeşil alana ayrılıyor. 

Hemen teslim edilen Code İstanbul Bahçelievler'de yükseliyor. Code İstanbul'un her bloğunda 45 daire bulunuyor. Code İstanbul kiralık daire fiyatlarının 2 bin TL'den başlaması öngörülüyor.

Code İstanbul satılık daire sahiplerine göl, gölet, güvenlik, açık ve kapalı otopark, açık ve kapalı yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, çocuk yüzme havuzu, masa tenisi, sauna, vitamin bar, yürüyüş parkuru, fitness merkezi, bilardo gibi hizmetler sunuyor.

Code İstanbul daireleri ankastre beyaz eşyalarla teslim ediliyor. Code İstanbul'da balkon ve duşakabin de yer alıyor. Code İstanbul satılık daireler son olarak 714 bin TL'den satışa sunuluyor.

Code İstanbul adres bilgileri: Kocasinan Merkez Mahallesi Marmara Caddesi No:41 A/B Bahçelievler/İstanbul

Firma Bilgisi: Yazıcıoğlu Inşaat
Proje Bilgisi: Code Istanbul