Coldwell Banker 2014 Blue Stars Ödül Töreni 16 Nisan'da!

Coldwell Banker 2014 Blue Stars Ödül Töreni 16 Nisan'da Şişli Marriott Hotel'de gerçekleştirilecek

Coldwell Banker 2014 Blue Stars Ödül Töreni 16 Nisan'da!

10 Nisan 2014 / Emlakwebtv
Coldwell Banker, “2014 Blue Stars” gecesinde birinci yılını kutlarken aynı zamanda 27 kategoride gayrimenkul profesyoneline ödüllerini dağıtacak. Dr. Gökhan Taş ve ekibi tarafından master franchise olarak çalışmalarına Nisan 2013 itibariyle başlayan ve Türkiye'deki yapılanmasına büyük bir hız veren Coldwell Banker,” 2014 Blue Stars” Ödül gecesinde, 27 kategoride ödül vermeye hazırlanıyor. Coldwell Banker Türkiye, 2013 yılında Coldwell Banker profesyonellerinin işlerine ve markalarına olan bağlılıklarını 16 Nisan'da Şişli Marriott Hotel'de gerçekleştireceği ödül töreni ile damga vurmaya hazırlanıyor.

Türkiye'de En Yüksek Ciro Kazanan Coldwell Banker Ofisleri ve Profesyonelleri, Türkiye'de En Fazla İşlem Yapan Coldwell Banker Ofisleri, En Fazla Referral ve Co – Operation Yapan Coldwell Banker Ofisi, En Fazla Referral ve Co – Operation Yapan Coldwell Banker Profesyoneli dallarında ödüllerin dağıtılacağı gecede çok farklı kategorilerde de ödüller sahiplerini bulacak. Coldwell Banker Türkiye, En Eğitimli Coldwell Banker Ofisi, En Fazla Gayrimenkul Danışmanı Olan Coldwell Banker Ofisi, İstanbul'da ve Anadolu'da En Fazla Recruiting Yapan Coldwell Banker Ofisi, En Özgün Promosyon Yapan Coldwell Banker Profesyoneli ve Ofisi, İstanbul'da ve Anadolu'da Yılın Ofis Yöneticisi, Teknolojiyi En Etkin Kullanan Coldwell Banker Ofisi, 2013 Coldwell Banker International Master Franchise Ofisi ve Profesyoneli ödülleri ile Coldwell Banker Türkiye Blue Stars Kupası'nı verecek.

Coldwell Banker Türkiye Ülke Direktörü Dr. Gökhan Taş kendileri için anlamlı olan bir günde verecekleri “2014 Blue Stars” Ödülleri hakkında şunları söyledi: “ Biz bu gecede sadece ödül vermeyeceğiz. Coldwell Banker Türkiye'nin başarısı için çalışan gayrimenkul profesyonellerini kucaklayacağız ve Türkiye'deki birinci yılımızı başarılı bir şekilde tamamlamanın mutluluğunu büyük ailemiz ile paylaşacağız” dedi.